18/04/2024
W Wielkanoc odwiedzili nas moi rodzice z siostrą. Jako, że pogoda dopisywała zdecydowaliśmy się na aktywność na dworze i wyrwanie się z betonowych miast, więc wybraliśmy się do Tribergu. Wodospady w Tribergu, reklamowane są jako najwyższe w całych Niemczech. Nie ujmując im, bo są przepiękne, nazywane są tak mylnie dla przyciągnięcia turystów.
Droga do Schwarzwaldu z Konstancji to ostre zakręty i liczne fotoradary, więc lepiej uważajcie na prędkość 😜
🎟️Bilety:
- Za bilet dla dorosłych w okresie letnim zapłacicie 8 euro
Kasy biletowe znajdują się na wejściu na szlak wodospadów. Podobno jest też jakieś obejście kas i można wejść na szlak za darmo, ale nie próbowaliśmy.
🅿️ Parking:
Jest kilka miejsc parkingowych, my zaparkowaliśmy na parkingu sklepu Edeka. Pierwsza godzina za darmo, każda kolejna 1-2 euro.