Íme az én rövid történetem:
Érettségi után elhatároztam,hogy megtanulok olaszul és bébiszitterkedés mellett Milánóban beiratkoztam egy nyelviskolába. Egy évig éltem ott(a családdal mind a mai napig kapcsolatban állok),és rögtön beleszerettem az olasz életstílusba. Ebben az évben(1991) ismertem meg olasz férjemet,Robit is,így már "fél lábbal" kint éltem,azaz ingáztunk(Olaszországból 22 óra után olc
sóbban lehetett a nemzetközi hívásokat megejteni -akkoriban még nem volt internet sms, mobil- így sokszor álmomból ébresztett fel Robi és az is előfordult,hogy az ágyból kiugorva a hívásra a telefonnal ellenkező irányba kezdtem el rohanni...romantika:).
1994-ben volt a polgári esküvőnk, egy évre rá Szicíliában, a Caltanissettai dómban pedig az egyházi (az olaszoknak ez az igazi esküvő,addig Anyósom szemében még nem voltam a fia felesége...:-))). Két fiunk van,Stefano 25, Marko 20 éves. Időközben elvégeztem a helyi idegenvezetéshez szükséges iskolát firenzei engedéllyel,azaz vezethetem magyar és olasz honfitársaimat Firenzében és bárhova elkisérhetem őket Toszkánában,ami mindig is életem álma volt! De mertünk még nagyobbat álmodni! Hét évvel ezelőtt egy árverésen vettünk egy házat,amit felújítottunk a férjemmel és megnyitottuk a BB Kinga Vendégházat. Az évek folyamán rengeteg magyar(köztük sok visszatérő)vendégünk volt. Rengeteg,turisták által nem ismert helyre is elkalauzolom Kedves Vendégeimet és tradicionális olasz programokat szervezek(középkori kastélyok-villák,biofarm,toszkán szivarkészítés,falusi fesztiválok,szarvasgombavadászat ,juhsajt készítés,olivaolaj készítés,főzőtanfolyam stb.). Mivel Vicchio a Mugellói térséghez tartozik,ezért például a híres motorversenyekre is szervezek túrákat. A vendégházunk Vicchio faluban van ès egy hosszabb restauràlàs utàn 3ève ujra vàrom a kedves vendègeket! Itt 4 főnek tudunk szállást biztosítani,de több Család részére is van hely,akár a másik vendégházban vagy a helyi kedves ismerőseimnél,azaz szinte bármi megoldható:). Várunk Mindenkit Sok Szeretettel!:)