26/04/2026
TupTania 📋
czyli plany na Maj
🟢
W najbliższym miesiącu wiele się dzieje u mnie rodzinnie i szkoleniowo więc kalendarz może wydawać się ubogim ale w sumie w planach trzy wydarzenia tuptaniowe, dwa w kooperatywie i kolejne dwa zewnętrzne ale z mocnym poleceniem. Chwytajcie harmonogram:
📆 3.05 (nd) - Majówka u mnie w rozjazdach, więc nie obiecuję ale może uda się przeprowadzić spotkanie w bezpłatnym cyklu - TupTanie na Spontanie 🤞Wypatrujcie.
📆 8.05 (pt) - spotkanie z wilkami w Sianowie 🐺 Żal ogromny, gdy Adam Gełdon tak blisko, a człowiek musi w tym czasie być na Jurze.. 😔 Ale jeżeli Wy nie musicie, to pędźcie koniecznie do kina Zorza. I zabierzcie ze sobą dzieciaki.
📆 9.05 (sb) - Kołobrzeski Instytut Kultury i Promocji zaprasza na IV edycję spływu „Parsęta – Regeneracja” 🌊🚣♀️ Kajakowanie + sprzątanie. Spieszcie się, bo liczba miejsc ograniczona. No chyba, że dysponujecie własnym sprzętem pływającym 🛶
🕥 10:30 – spotkanie w Porcie Jachtowym
🚌 ok. 11:00 – przejazd do Ząbrowa
🚣♂️ 11:30 – start spływu
📩 Zgłoszenia: [email protected]
⏰ do piątku 8 maja, godz. 12:00
📆 13.05 (śr) - razem z Miejska Biblioteka Publiczna Kołobrzeg Biblioteka Ogrody, zapraszamy na wiosenne spotkanie ze stawonogami. Zobaczymy, co piszczy w trawie, jakie owady zabrały się za zapylanie i czy martwe drewno naprawdę leży bez życia 😉 Będzie przyrodniczo i warsztatowo.
📆 16.05 (sb) - weekend pod znakiem trzeciego leśnego spotkania w ramach kobiecego cyklu STONOWANIE - tym razem skupimy się na zmyśle Węchu i żywiole Powietrza 🌬️
📆 24.05 (nd) - trzecia odsłona Dnia Robala w Dobrzycówka zbliża się wielkimi krokami. Tym razem poszukamy owadów, które zachwycają wszystkich 🦋 Ja przynajmniej nie znam nikogo, kto miałby z nimi na pieńku. Będzie, jak zawsze - spacerowo, artystycznie i rodzinnie. Może przy okazji tego spotkania przygotujecie jakiś piękny prezent dla Mamy na jej święto?
🏃♀️🏃W trzecim tygodniu maja, można jeszcze rezerwować zajęcia w ramach Klubu Klasowego Tuptania. Link do formularza znajdziecie w komentarzu ⬇️
Tymczasem - borem, lasem! (i czasami bagnem) 👣🌿