22/04/2026
🟠 Koniec sezonu Kursów Zimowych 2025/26 - to był intensywny, piękny, górski czas! Dziękujemy wszystkim naszym Kursantom 💙
Poznaliśmy setki wspaniałych, świadomych ludzi, którzy chcą chodzić po górach bezpiecznie, odpowiedzialnie i z głową ⛏️
Za każde wspólne wyjście, rozmowy, śmiech i momenty skupienia - dzięki, że byliście z nami 💙
💙 Dziękujemy również naszym Partnerom:
🤝 .pl
🤝 .pl
🤝
🤍 , które zawsze gości nas jak w domu!
Za wsparcie, zaufanie i wspólne działanie na rzecz świadomej turystyki zimowej w górach! 🙌
🟠 Do zobaczenia w kolejnym sezonie! 💙