01/06/2026
🚌Kolejna grupa w drodze!
W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność wysłać kolejną grupę na udany wypoczynek do malowniczej Sielpi Wielkiej.
Czekała tam na uczestników:
☀️piękna pogoda
💦relaks nad wodą
🍉piknik na plaży
🤸♀️spacery i piesze wycieczki
😊świetne towarzystwo i mnóstwo uśmiechu!
Uczestnicy wyjazdu udali się min. na pieszą wycieczkę, aby podziwiać skałki Piekło oraz autokarowa wycieczkę do Bałtowa.
Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że możemy być częścią Waszych podróży.
Podróżuj z nami- wspomnienia zostają na zawsze!⚓️🛟🏰🏖️🚌