01/06/2026
Норвегія. Олесунн. 🇳🇴
Колись я дивилася передачі про подорожі й думала: «Як же це красиво…»
А сьогодні стою тут і розумію, що життя складається не з років, а з моментів, які ми проживаємо.
Час летить дуже швидко. І одного дня кожен із нас озирнеться назад. Тоді вже не матиме значення, яка модель телефону була в руках чи скільки годин ми провели на роботі.
Матиме значення інше:
✔️ де ми побували;
✔️ що відчули;
✔️ кого зустріли;
✔️ які мрії наважилися здійснити.
Тому хочу запитати вас:
Що ви хочете згадувати через 10–20 років — причини, чому відкладали свої мрії, чи історії про місця, які побачили на власні очі?
Якщо подорожі теж є у вашому списку мрій, давайте знайомитися. Буду рада новим людям, новому спілкуванню та із задоволенням поділюся можливостями, які допомогли мені побачити світ і зробити подорожі частиною свого життя. Пишіть в особисті 👉🏻