28/07/2025
Як ви оцінюєте аналогічний електронний лист, отриманий щодо відмови перевозити собаку вагою 15 кг? Якщо хтось впізнає себе, ми будемо раді зустрітися з ним особисто. Лист надіслано з адреси [email protected]. Дякуємо за відгук.
Вітаю.
Не раз подорожувала з вашою компанією, завжди обирала її і була досить задоволена послугами і якістю (окрім часу виїзду і прибуття, адже, нажаль, ви чомусь не думаєте головою, коли привозить людей о 12 годині ночі у Відень, де вже нічого у цей час не працює. Тож замість того, щоб гнати, як склажені без зупинок, краще б їхали спокійно і в нормальный час прибували. Швидкість далеко не завжди плюс). Але водії ввічливі, автобуси досить комфортні і не переповнені, це було плюсами, про які я завжди розповідала і рекомендувала вашу компанію.
Але зараз моє ставлення до вашої контори в мене кардинально змінилось. Одразу хочу сказати, що такі недолюди, як ви, викликають лише відразу. Ваші правила стосовно перевезення собак — це просто моральне дно у сучасному світі. Розумію, що ви приватний перевізник і можете робити, що вам заманеться. Але це не означає, що це нормально ставати виродками. Тварина – це член родини, не залежно від того важить вона 5 кг чи 10 кг. Забороняти її проїзд з усіма необхідними документами — це не нормально і аморально. Таке нікчемне ставлення до тварин (а значить і до людей) багато говорить про то, якими жахливими і примітивними істотами ви є. Виродки, якщо бути точніше.
Тож дуже хотілося б, щоб ви передали своєму конченому керівнику, який вигадав це тупе правило (мабуть десь головою стукнувся, придурок), що він довбаний виродок. І я щиро бажаю, щоб ваша компанія як найсклріше збанкротіла, а його сім'ю і дітей ніколи не погодився перевозити жоден літак, поїзд, автобус чи таксі. Може тоді він трохи подумає і почне розвиватись у людину.
Бажаю Вам починати еволюціонувати у людей. Ви жахливі.