25/04/2017
Святослав Вакарчук "в курсі" про успіхи українців у Відні!
Саме цими словами хочеться підписати пост фронтмена рок-гурту "Океан Ельзи" у себе на Twitter (пост поданний нижче).
У понеділок 24 квітня "у вишуканому залі Віденської філармонї відбувся концерт Two Violins i Natalia Lebedeva Trio на честь відкриття фестивалю U_Stream" (детал. чит. в пості)
Вакарчук не залишився байдужим до статті та поширив її на своїй сторінці у Twitter, що надало новині більшого розголосу не лише серед українців у Відні, але й усіх країнах світу, де є фанати гурту ОЕ. Що ж, хочеться відмітити естетичний смак вокаліста й запевнити його, що такою ж популярною й обговорюваною подією є і його концерт у Відні 13 травня.
https://twitter.com/SaienkoO/status/856549153358438400