30/03/2022
Українці в Болгарії
В мене дуже змішані відчуття, тому що тут дійсно гарні умови, ну як гарні , для готелю 3* просто суперові! Хоча деяким не подрбається то їжа, то краєвид чи умови перебування.
Кухарі стараються готовлять, вчаться готувати їжу до якої звикли українці, деякі мами залюбки допомагають на кухні, чи в прибиранні. Взагалі тут вирішили брати пилосос і самі прибирати, тому як готель тільки відкрився і ті дівчата які є покоївки , вони фізично не встигають.
Але взагалі болгари біль щиріші ніж ми українці, чому так?
Інша розмова про людей на дорогих автівках з українськими номерами, чесно, я бачу їх в ресторанах, кав‘ярнях, таких , які болгари , прості болгари собі дозволити не можуть , але ці люди отримують «закрилу» - тимчасовий прихисток, і живуть за рахунок тих самих болгар, дива….
В групах допомоги українцям та пошуку роботи я тільки і бачу я майстер манікюру, я шугарінг, я косметолог…але не знаю можливо поміж своїх все ж таки будуть потрібні ці послуги. Змішані почуття, ніби то тікаєш від війни, а тут така собі «ярмарка тщеславия».
А ще, хочеться більше української, щоб болгари чули і більше відрізняли нас від руzzкіх, як відрізняють поляків від чехів, наприклад. Більшість тих хто приїхав розмовляє російською, і це такий наш другий фронт, який повинні нести всі хто виїхав і більше спілкуватися все ж таки українською!