07/01/2026
☦️🙏🇷🇸Мир Божији, Христос се роди.
☦️🙏Јутрос смо у Храму Покрова Пресвете Богородице у нашим Шековићима ломили чесницу са 3 златника дар Туристичке организације општине Шековићи.
Традиционални догађај на почетку године почео је заједничком молитвом и обраћањем свештеника Бојана Гојковића и директора ТО Шековићи, Марка Перендића. Потом смо приступили ломљењу чеснице ком углавном присуствују најмлађи чланови наше заједнице и они још млађи у присуству родитеља. Као и сваке године храм су обасјали граја и дечији осмијеси.
Хвала нашим најмлађим суграђанима који увијек у великом броју посјете овај догађај и својим учешћем учине да буде величанствен и посебан.
Овогодишњим добитницима златника честитамо, а осталима желимо више среће следеће године.
Као и свих претходних година, хвала Пекари "Вуковић" из Роћевића која за нас припрема ову грандиозну и лијепу чесницу и златари "СМ" из Зворника која за нас за ову прилику израђује златнике.
Видимо се и следеће године.
Туристичка организација општине Шековићи