Austria Reizen

Routebeschrijving Website

Austria Reizen Uw partner voor een unieke vakantie in Oetz!

❄️⛷️ WINTER STAAT VOOR DE DEUR! KLAAR VOOR DE SNEEUW? ⛷️❄️Beleef Hochoetz / Hochötz - Ötztal, Kühtai, Sölden / Soelden /...
15/10/2026

❄️⛷️ WINTER STAAT VOOR DE DEUR! KLAAR VOOR DE SNEEUW? ⛷️❄️

Beleef Hochoetz / Hochötz - Ötztal, Kühtai, Sölden / Soelden / Solden & Obergurgl / Hochgurgl / Gurgl met Austria Reizen Schellebelle! 🇦🇹🏔️

🚗 Eigen wagen: vanaf € 670 per persoon op een dubbelkamer, inclusief 7 dagen halfpension

🚌 Royal Class bus Bell Tours tijdens de en de eerste week van de : vanaf € 965 per persoon op een dubbelkamer, inclusief 7 dagen halfpension

🔥 SKISAFARI 11/01 T.E.M. 17/01 – NOG SLECHTS 6 BUSPLAATSEN: vanaf € 560 per persoon op een dubbelkamer, inclusief ontbijt

Waarom kiezen voor Austria Reizen?

✅ Nederlandstalige begeleiding en skimonitoren
✅ Gratis wandel- en avondprogramma
✅ Skilessen, skimateriaal en skipassen voordeliger dan ter plaatse
✅ Zorgeloos genieten van sneeuw, sport en gezelligheid

📩 Reserveer vandaag nog jouw plaats in de sneeuw bij Austria Reizen Schellebelle!

30/09/2026

Das Winter-Hoch in Hochoetz rückt näher! ❄️🎿

Auch wenn unsere Sommersaison noch bis zum 18. Oktober läuft, können wir es kaum erwarten, bis der erste Schnee fällt, die ersten Schwünge auf unseren Pisten gezogen werden und wir euch wieder bei uns begrüßen dürfen!

Damit ihr den Saisonstart auf keinen Fall verpasst: Merkt euch den 4. Dezember schon jetzt im Kalender vor! 📅

25/09/2026

🎉 50 JAAR VERBROEDERING 🎉

Nog 365 dagen vanaf vandaag en we vieren een bijzondere mijlpaal: 50 jaar verbroedering tussen Schellebelle en Oetz! 🥳

In samenwerking met beide gemeenten organiseert OKAVZW een feestelijk weekend in Schellebelle waarop we onze jarenlange vriendschap en verbondenheid tussen beide gemeenten vieren.

Meer informatie over het programma volgt later.

👉 Zet de datum nu al in je agenda en vier samen met ons 50 jaar Oetz – Schellebelle!

SaveTheDate

🎓🏔️ Diploma’s uitgereikt aan de officiële Ötztal / Oetztal / Otztal BERGHELDEN! 🏔️🏆Een onvergetelijke   vol avontuur, pr...
17/09/2026

🎓🏔️ Diploma’s uitgereikt aan de officiële Ötztal / Oetztal / Otztal BERGHELDEN! 🏔️🏆

Een onvergetelijke vol avontuur, prachtige uitzichten, doorzettingsvermogen en vooral veel plezier. Iedereen heeft zijn diploma dubbel en dik verdiend! 💪😄

Dank aan Bell Tours voor het luxueuze vervoer 🙌

Schweinfurter Hütte Winnebachseehütte

Op naar de Hochoetz / Hochötz - Ötztal

🏔️🥾 AMBERGER HÜTTE: WE DID IT! 💪🏔️De voorbije twee dagen vroegen een serieuze inspanning van iedereen! 😅Na 7 uur stappen...
16/09/2026

🏔️🥾 AMBERGER HÜTTE: WE DID IT! 💪🏔️

De voorbije twee dagen vroegen een serieuze inspanning van iedereen! 😅

Na 7 uur stappen onder een stralende zon bereikten we gisteren de prachtige Winnebachseehütte. Vandaag trokken we verder en na 5 uur wandelen kwamen we veilig aan bij de Amberger Hütte. 🏡

Twee stevige etappes, maar wat een beloning! 🤩 Prachtige vergezichten, indrukwekkende bergtoppen en unieke natuur maakten deze tocht tot een ervaring om nooit te vergeten. 🏔️❤️

Een dikke pluim voor iedereen. 👏

Morgen dalen we moe, maar vooral voldaan en met een rugzak vol mooie herinneringen terug naar . 🎒😊

Nog één etappe te gaan… en wat voor een avontuur is dit geweest! 🥾🏔️

Ötztal / Oetztal / Otztal #

🥾🏔️ ETAPPE 1: CHECK! 🏔️🥾Na maar liefst 7 uur stappen zijn we veilig aangekomen bij de Schweinfurter Hütte! 💪De benen voe...
14/09/2026

🥾🏔️ ETAPPE 1: CHECK! 🏔️🥾

Na maar liefst 7 uur stappen zijn we veilig aangekomen bij de Schweinfurter Hütte! 💪

De benen voelen we, de rugzakken ook… maar vooral overheerst de trots. ❤️

Nu tijd voor een welverdiende do**he, lekker eten en een drankje. 🍻

Morgen wacht de volgende uitdaging: de Winnebachseehütte! 🏔️

17 vertrokken. 17 aangekomen. Eén team.
Op naar morgen! 🔥🥾

🏔️🥾 Op naar het Ötztal / Oetztal / Otztal!Met 17 avonturiers trekken we de komende dagen de bergen in voor een stevige h...
13/09/2026

🏔️🥾 Op naar het Ötztal / Oetztal / Otztal!

Met 17 avonturiers trekken we de komende dagen de bergen in voor een stevige huttentocht. Vanuit Kühtai wandelen we via de Schweinfurter Hütte en Winnebachseehütte naar de Amberger Hütte, om daarna af te dalen naar Längenfeld.

⛰️ 4 dagen
🥾 heel wat kilometers
⬆️ duizenden hoogtemeters
🏡 3 berghutten
👥 17 wandelaars
❤️ 1 groot avontuur

Vandaag nog lachen en kennismaken… morgen beginnen de echte hoogtemeters! 😅

Op naar mooie uitzichten, vermoeide benen en vooral veel onvergetelijke momenten! 🇦🇹🏔️

🎿🔥 Skisafari Ötztal / Oetztal / Otztal – Ga je mee? 🔥🎿Van 11/01 t.e.m. 17/01/27 neemt Austria Reizen je mee naar maar li...
02/09/2026

🎿🔥 Skisafari Ötztal / Oetztal / Otztal – Ga je mee? 🔥🎿

Van 11/01 t.e.m. 17/01/27 neemt Austria Reizen je mee naar maar liefst 4 TOP-skigebieden! 🏔️

⛷️ Hochoetz / Hochötz - Ötztal | Kühtai | Sölden / Soelden / Solden| Obergurgl / Hochgurgl / Gurgl

💰 vanaf €580 p.p.
✅ Royal Class Bus Bell Tours
✅ Hotel kamer en ontbijt
✅ Taksen inbegrepen

Een week vol sneeuw, prachtige pistes, gezelligheid en après-ski… daar wil je toch bij zijn? 😉

⚠️ VLUG ZIJN IS DE BOODSCHAP!
Er zijn nog slechts 10 plaatsen beschikbaar!

👉 BOEK NU en verzeker jezelf van een plaats! 🎿❄️

12/08/2026

Ontdek in september het prachtige Ötztal / Oetztal / Otztal dankzij Bell Tours

10/08/2026

🌟 Samen maken we het mogelijk! 🌟

Dank aan onze sponsors die met hun steun ons evenement laten schitteren:
Austria Reizen Schellebelle The Boondocks steakhouse LemonBar Cornelis Goeman Vastgoed

⚜️❤️💙

Adres

Wettersestraat 68
Schellebelle
9260

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Austria Reizen nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen

Categorie