01/08/2025
- Ало, лятото ли е?
"Здравейте, вие се свързахте с телефонна централа Лято.
За да се свържете с Август, натиснете 1.
За да се свържете с лятото, натиснете 2.
За удължаване на лятото, натиснете 3.
За активиране на пакет "Безкрайни летни минути", натиснете 4.
За разговор с наш служител, натиснете 5.
В момента всички линии и служители са заети.
Може да оставите гласово съобщение!"...................
- Лято, обичам те!
~ Велина Борисова ~