24/06/2015
Хитови български и чуждоезични филми ще имат възможността да видят почитателите на киното по време на лятната киноседмица на София Филм Фест в Горна Оряховица. Тази година прожекциите отново ще са безплатни, но ще бъдат в Летния театър (НЧ „Братя Грънчарови – 2002”), а при лошо време в Зала 1 на Общината.