28/04/2025
Клубната сбирка мина неусетно. Пак времето отлетя много бързо, но срещата бе много приятна, емоционална и запомняща се. Успяхме да се видим и да си поприказваме със стари познати и приятели, да обменим опит и интересни истории, да си спомним за онези, които за жалост вече не са сред нас.
Благодаря на всички, които с участието си направихте това мероприятие възможно, така хубаво и вълнуващо, благодаря за незабравимите моменти и изживявания, за хубавите спомени и за чудесния заряд от прекрасни емоции и мерак за нови сбирки и за още много такива прекрасни моменти!
Ето и моят кратък поглед за срещата:
Поедна пролет и за пореден път спазваме традицията и се събираме кра красивия язовир Копринка. Аз от толкова много мерак предобрих положението с едни ягоди и след м...