22/02/2026
Včera jsme se v Žitavě zúčastnili schůzky organizátorů pochodů 333–2026 pod vedením paní Uschi Wilde. 😊
Protože turisté z Bogatyni měli jiný program, pozvala paní Uschi naše přátele a bývalé spolupracovníky – turisty z PTM Lubaň.
Bylo to velmi příjemné setkání plné vzpomínek na minulé roky pochodů. Za polskou stranu se zúčastnil pan Henryk Sławiński se svými pomocníky – paní Bogušou, Staškem a překladatelkou paní Helenkou. 📸 Vzpomínání podpořily krásné fotografie, které přivezl pan Henryk, a další měla připravené i paní Uschi.
Z její kanceláře na Kreissportbundu jsme se přesunuli do hospůdky Forsthaus Hain na výborný oběd, kde jsme pokračovali v debatě a plánování dalších aktivit. 🍽️
Příští schůzka by se měla konat v Novém Městě pod Smrkem.
Těšíme se na další společné setkání a pokračování krásné tradice našich pochodů. 🚶♀️🚶♂️