25/03/2026
Tak nám první veřejná sbírka skončila, děkujeme všem, co pomohli, jmenovitě děkujeme i posledním přispívajícím:
Shorty
Ivan H.
Také děkujeme všem, co naši iniciativu pro dobrou věc sdíleli. Na obrázku vidíte na co vše se s částkou 162 000kč vybralo.
I poslední milník, který jsme nezvládli celý, tak bude. Nyní zadáme práci projektantovi na kanalizaci, jak bude rozvod odpadů a rozvody vody, tak se vrhneme i na stavbu veřejných toalet. Co se týče zvládnutých milníků, na ty se vrhneme hned, jak peníze načerpáme. Práci na nich zde budeme veřejně prezentovat. Ještě jednou děkujeme.