05/06/2026
Niezmiernie ucieszyłam się, kiedy dziś rano otrzymałam wiadomość, że będę miała okazję oprowadzać turystów z Polski po Aberdeen. 😊
Starałam się pokazać im jak najwięcej ciekawostek, historii i wyjątkowych miejsc, które sprawiają, że to miasto jest tak fascynujące. Niestety, ze względu na ich napięty grafik i dalszą podróż, nie zdążyliśmy zobaczyć wszystkiego, co miałam w planach.
Mam jednak nadzieję, że uczestnicy wycieczki miło wspominają czas spędzony w Aberdeen.
Dla mnie było to bardzo cenne doświadczenie i liczę, że okaże się szczęśliwym początkiem kolejnych oprowadzań.
Byłoby wspaniale móc częściej pokazywać Aberdeen polskim turystom i dzielić się z nimi swoją pasją do tego niezwykłego miasta.
Dziękuję za wspólnie spędzony czas i życzę udanej dalszej podróży! ❤️