19/05/2026
Tyle lat prowadzenia kolonii dla dzieci, tyle doświadczenia, tyle wiedzy... że chętnie się nią podzielimy! Macie pytania na temat naszych kolonii? Ogólnie samodzielnych wyjazdów dzieci? Czy warto? Jak świat się zmienił i co w tym nowym świecie mogą zmienić pojedyncze kolonie dla Waszego dziecka? Na te i inne pytania chętnie odpowiemy na naszych nagraniu video a dokładnie odpowiem ja - Agata, osoba która włożyła w te kolonie całe serce i siły i nawet przez sekundę tego nie żałowała ;)
Pytajcie w komentarzach, pytajcie we wiadomościach prywatnych, jak Wam wygodniej. Ja zaś na wszystkie pytania szczegółowo odpowiem ;)
Pozdrawiam serdecznie!