20/06/2025
https://www.facebook.com/share/p/1F3fvGjsqK/ ❗️❗️❗️
‼A kánikulai időjárás, a csapadékhiány és a keletkező tüzek növekvő száma miatt a hatóságok 2025. június 21-től újabb hat vármegyében rendeltek el tűzgyújtási tilalmat.
A korlátozást:
❌🔥Borsod-Abaúj Zemplén,
❌🔥Szabolcs-Szatmár-Bereg,
❌🔥Hajdú-Bihar,
❌🔥Jász-Nagykun-Szolnok,
❌🔥Békés és
❌🔥Pest vármegyére terjesztették ki,
de
❌🔥Csongrád-Csanád és
❌🔥Bács-Kiskun vármegyékben is tovább él.
Részletek👉 https://portal.nebih.gov.hu/-/ujabb-hat-varmegyeben-lep-eletbe-tuzgyujtasi-tilalom-holnaptol