23/08/2025
Ši vasara nendrių stogu🛖☘️kitokia: paskelbus, kad padaugėjo miegamų vietų (10), iš karto sulaukėme susidomėjimo ir ne vienos kultūringos draugų kompanijos, šeimų su vaikais ir kurso draugų, kurie čia susirinko švęsti susitikimo po 20 metų. Vienų lūkesčiai - neaprėpiama erdvė gamtoje su galimybe statyti palapines kur tik nori, kitų - maudynės, žvejyba, grilinimas be pašalinių smalsių žvilgsnių, visiška laisvė krepšinio aikštelėje, kubilas po aukštu, žvaigždėtu dangumi su gražiu vaizdu, t.y. pievoje besiganančiais žirgais ir, žinoma, pirties malonumai. Dėkojame 8 draugų kompanijai💙 iš Šiaulių, kurie viešėjo tris paras, o prieš išvykdami aplinką paliko taip tvarkingai lyg atrodė, jog nieko ir nebuvo. O tie kiti💚, kurie šventė susitikimą - kultūringai pašėlę ir išradingi - atviravo, kad dar taip nesinori išvykti. Širdingai dėkojame L. ir O.💛💛, kurie ramiam, romantiškam pabuvimui dviese atvyko balandžio mėnesį, o rugpjūtį čia vėl sugrįžo tik šį kartą su trim linksmais vaikais💛💛💛. Šeimyna labai maloni, kultūringa, vaikai lyg savi: devynmetis Dominykas💛, išlipęs iš mašinos, priėjo pasisveikinti ir apsikabino - mano širdį užliejo tyras, vaikiškas gerumas🙏🏼Vyresnėlis Nojus💛 ir sesutė Estika💛spilduliavo tokiu nuoširdumu ir šiluma, kurį gali skleisti tik vaikai. Dėkojame 2 m. Gabrielytės🩷tėveliams A. ir G.🩷🩷už gražius žodžius, įvertinimus ir nesutaupytą džiaugsmą. O jau vaiko gerumas ir lipšnumas... glostė širdį ir spaudė džiaugsmo ašarą. Dėkojame visoms poroms❤️❤️, kurios ,,Po nendrių stogu"🛖☘️tyliai ir jaukiai šventė gimtadienius arba bėgo iš miesto čia, kur dangus platesnis, kur ilgi vakarai kvepia malkomis ir pievomis, kur tolumoje tik mūsų Zaros lojimas, žiogai ir laikas, kuris pagaliau neskuba. Už visas nuotraukas dėkojame savo mieliems svečiams🙏🏼Su pagarba ir begaliniu dėkingumu visiems R. ir E.👒🎩