31/05/2026
Nuotrauka, kokios ateities nenorėčiau matyti… 😔🌲
Tarsi plakatas, primenantis, kaip kadaise atrodė miškas. 🌿
Noriu senus miškus ir senąsias sengires matyti gyvai, o ne tik skaityti apie jas knygose, žiūrėti filmuose ar plakatuose. 📚🎥🌳
Tai, kas gyva ir auga šimtmečius, turi augti toliau ir džiuginti dar ne vieną mūsų kartą. ❤️🌲 Žmogus miršta, bet jo darbai gali išlikti ilgiau už patį kūrėją. Miškas taip pat gali džiuginti ne vieną kartą. 🌿💚
Gražius dalykus reikia saugoti, puoselėti ir perduoti ateities kartoms. 🥰🌳❤️
To ir palinkėsiu visiems – daugiau meilės savo kraštui, aplinkai ir gamtai! 💕🌿 Juk be gamtos nebūtų ir mūsų.
Žmonės gali statyti miestus, kurti technologijas ir pramonę, tačiau be švaraus oro, vandens, maisto ir veikiančių ekosistemų išgyventi negalėtų. 🌲💧☀️
Saugokime tai, ko patys sukurti negalime – gyvą gamtą, kuri mus supa ir leidžia mums gyventi. 💚🐰🌳💕