23/04/2025
Pavasaris!!!!! Gamta pagaliau pabudo iš gilaus žiemos miego. Lauke taip gražu, nes jau akys mato žalią spalvą. Nors saulutė dar nelabai nori mus džiuginti savo spinduliais, dangus negaili šiuo metu gaivaus lietaus, tačiau jis jau malonesnis, nes tai sulaukto pavasario lietus. Na bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, dar greičiau lietaus pagalba visa augmenija pasipuoš “žaliu rūbu”. Man bundanti gamta yra kažkas nepakartojamo, kaskart vis labiau ir labiau žaviuosi šiuo gamtos reiškiniu. Žalia žolė, pradedantys žaliuoti medžiai, žydinčios obelys, vyšnios, žibuoklės, tulpės, kad ir geltonuojančios kiaulpienės, juk taip gražu!!!! Šylantis oras kasdien vis labiau ir labiau kelia nuotaiką. Pagaliau šiluma, o nebe šaltis, kuris priverčia vaikščioti su raudona nosimi, mėlynomis rankomis, pašiurpusia oda. O dabar po kasmetinio pavasario laukimo, bundančios gamtos vaizdui negali likti abejingas, na, bet vieni labiau vertina tą grožį, žiuri į jį kitomis akimis, kitiem gražu ir tiek. Tačiau jo laukia visi.
Šioje gražioje sodyboje nuo pavasario iki rudens gyvena p. Janiina sulaukusi garbaus amžiaus. Žydinčių augalų kvapai, parskridusių paukščių garsai džiugina ją. Todėl kol dar šiek tiek vaikšto, mato, geba samprotauti, ji mielai bendrauja su žmonėmis ir šuneliu Lapute.