IKnamai

IKnamai IKnamai - Jūsų poilsio vieta. Trys jaukūs nameliai ramiam, privačiam ir kokybiškam poilsiui.

Pagal vasaros atostogų planavimo laiką mes visus galėtume suskirstyti į tris tipus:1. Strategai – rezervavo poilsį dar p...
12/04/2026

Pagal vasaros atostogų planavimo laiką mes visus galėtume suskirstyti į tris tipus:
1. Strategai – rezervavo poilsį dar pernai.
Privalumai: geresnės kainos, platus pasirinkimas, ramybė dėl atostogų.
2. Realistai – planuoja dabar (ypač paaktyvėjimas po Velykų).
Pasekmės: dažniausiai dar randa tinkamas datas, bet tenka derėtis, būti lankstesniems, kainos – jau sezono lygio.
3. Improvizuotojai – planuoja gegužę, birželį ar net vėliau.
Pasekmės: ribotas pasirinkimas, aukštos kainos, gali tekti tenkintis tuo, kas liko.
Mes patys esam realistai :D visai neseniai susiplanavome savo trumpas 3 dienų atostogas ir galiu drąsiai pasakyti - buvo nelengva. Buvo net labai nelengva rasti jaukius namus mūsų kompanijai, už atitinkančią realybę kainą, norimomis datomis. Užtrukau ieškodama net dvi dienas po porą valandų tikrai.
Kasmet sau pažadame pereiti į strategų gretas, bet vis pavėluojame. O pernai buvome improvizuotojai – ir patirtis buvo… liūdna 😅 Norimai kompanijai vietos tiesiog neberadome, tad išvykome tik su šeima, nes kitų variantų nebeliko.
Žinoma esame truputi išrankūs, nes po vienos vasaros sau pažadėjome, kad nesvarbu koks ežero gražumas, svarbu, kad nebūtų blogiau nei pas mus ir kad galėtume pailsėti jaukiai ir kokybiškai. Mes tiesiog pripratę prie ramybės ir privatumo, todėl "namelis prie namelio" mums nėra apie poilsį, o kai norisi žmonių - renkamės Birštoną, Palangą ar pan.
Ką šiuo įrašų norime pasakyti? Nebūkte improvizuotojai (ypač, jei poilsis su šeima), būkite bent jau realistai ir planuokite vasaros poilsį ČIA ir DABAR. Pagal rezervacijų pagausėjimą mes puikiai matome kaip pildosi kalendorius ir galime pasakyti, kad jei tempas nelėtės, už poros savaičių visi liksite 3 variante. Na ir žinoma svarbi žinutė tiems, kurie poilsiauja ne dviese, o su šeima ar draugais - Rūtos namelyje laisvų datų liko ne tiek jau ir daug.
Tiek žinių iš sekmadienio IKnamai parapijos. Gražaus visiems sekmadienio 🌻
p.s. foto preitos vasaros. Kiekvienam nameliui savas vandenukas atsigaivinimui ir poilsiui.

🌿 Tęsiame praėjusių metų gražią tradiciją ir šį pavasarį vėl pasitinkame su dovanomis Jums! Visoms rezervacijoms, visiem...
02/03/2026

🌿 Tęsiame praėjusių metų gražią tradiciją ir šį pavasarį vėl pasitinkame su dovanomis Jums!
Visoms rezervacijoms, visiems nameliams, visomis dienomis kovo ir balandžio mėnesiais – 10 % NUOLAIDA!
🌿Nuolaidos kodas: ikpavasaris10
Leiskite sau sustoti, įkvėpti ir pasimėgauti bundančia gamta, vandens pramogomis po atviru dangumi, pirties malonumais ir dar daug, daug visko.
Rezervuokite jau dabar 👉
p.s. Negalioja rezervuojant vienai dienai šeštadieniais, visam savaitgaliui - galioja.

Miela, žiema, ačiū, buvai išties labai graži, labai gausi baltumu, labai dosni grįžtančiais svečiais (šį savaitgalį pvz ...
28/02/2026

Miela, žiema, ačiū, buvai išties labai graži, labai gausi baltumu, labai dosni grįžtančiais svečiais (šį savaitgalį pvz visuose nameliuose visai neseniai buvę svečiai😍), šalta tiek, kad vaikai dukart legaliai galėjo neiti į mokyklą.
Geroji, linksmoji mūsų žiemos statistika:
1. Dėka labai rūpestingos seniūnės ir savo keturačio bei nuolatinio kardio - nei vieni svečiai neužstrigo pusnyse ir mūsų viekiemį pasiekė visi sėkmingai.
2. 99 proc. svečių nepaisant didelių šalčių sėkmingai pasinaudojo lauko vandens pramogomis. (porą perkėlėm kitom dienom, Rūtos namelyje pakeitėm kubilą į pirtį su svečių sutikimu).
3. Šią žiemą per 2 mėnesius sugrįžo net 8 svečiai. Ne po metų, ne po pusmečio, o buvo kas po 2 dienų, buvo kas po savaitės ar mėnesio:) Tai baisingai nuostabu!
4. Šią žiemą poilsį pas mus suplanavo vasarai jau nemaža dalis senbūvių ir atvyks nemažai užsieniečių. Rūtos namelio užimtumas jau arti 70 proc. Kas nori poilsio su šeima - paskubėkite:)
5. Nei vieno konflikto, visi svečiai draugiški ir geranoriški.
Pasaka, ne žiema, tiesa?
Na bet kaip ten bebūtų, kad ir kokia faina, žiema, tu buvai... ačiū ir viso gero. Pavasaris mūsų šeimai yra ypatingiausias metų laikas, tad su dideliu nekantrumu laukiame jo... Labai tikimės pavasario statistika bus dar šaunesnė, dar geresnė.
Gal yra norinčių pasitikti pavasarį pas mus? Turime ką pasiūlyti, kreipkitės arba užeikite į svečius čia: www.iknamai.lt

Su amžium deja atmintis prastėja, tad nuotraukos yra puiki priemonė prisiminti. Prisiminti jausmą, prisiminti vaizdą ir ...
11/01/2026

Su amžium deja atmintis prastėja, tad nuotraukos yra puiki priemonė prisiminti. Prisiminti jausmą, prisiminti vaizdą ir net kvapus. Dedame čia nuotraukas ir sau, ir Jums, kad prisimintume šią nepaprastai gražią žiemą. O orų prognozės yra labai palankios tam grožiui dar pabūti. Ir mums visiems yra puikus metas dar tuo suspėti pasimėgauti:)

IKnamai pasiruošimo užkulisiai:) Lengvo, be streso ir su puikia muzikyte fone pasiruošimo linkime ir Jums:)už foto dėkin...
23/12/2025

IKnamai pasiruošimo užkulisiai:) Lengvo, be streso ir su puikia muzikyte fone pasiruošimo linkime ir Jums:)
už foto dėkingi draugei/kolegei Photography

Mažas priminimas apie mus. IKnamai - Indrės ir Karolio namai. Esame ne tik namai, esame ir kiekvienas atskirai su savo d...
16/12/2025

Mažas priminimas apie mus. IKnamai - Indrės ir Karolio namai. Esame ne tik namai, esame ir kiekvienas atskirai su savo darbais ir pomėgiais. Karolis - istorijos mokytojas, pilietiškumo ir patriotiškumo edukatorius, visų galų meistras ir žmogus, kuris yra puikus pavyzdys, kad kiekvienas GALI, jei tik turi daug noro ir užsispyrimo. O gali jis ir namus statyti, ir medžius sodinti, būti architektas ir apželdintojas viename, ir žuvis auginti, ir dar daug visko. Ant jo rankų yra visas IKnamai ūkis, visi technlogoniai reikalai su visais penkiolina apsų, kurie įjungia boilerį, apšvietimą, pirtį, jacuzzį ir t.t. O aš, Indrė - esu vokiečių kalbos filologijos specialybę įgijusi, bet sunkiai vokiškai besusikalbanti, 10 metų pradirbusi banke, taip nemažai s**aupusi žinių apie reikalingus dalykus ir visai nereikalingus, dar pabaigusi fotografijos specialybę. Fotografuoju mūsų namus, vaikus, svečius. Ilgą laiką to nebedariau, bet šiemet po truputi sugrįžtu ir primenu apie galimybę pas mus įsiamžinti. Dar esu atsakinga už visas rezervacijas ir rašomus Jums laiškus, tekstus, socialinius tinklus, už kavos ir arbatos papildymus, už švarą, tvarką ir jaukumą nameliuose. Bet svarbiausias šių dienų darbas yra trys vaikai - kai dirbi ir mama, ir konditere, ir dantuku fėja, ir elfų asistente, ir taksiste, ir skalbėja... Ir dar daug visko. Tai priminimas turėjo būti tiesiog apie fotografiją... Nes tą turiu priminti tiek sau, tiek Jums visiems, jei būtų įdomu įsiamžinti:) Na gavosi kaip visada - visko kiek daugiau:) Kitaip nemoku... p.s. kaip batsiuvys be batų, taip mudu be poilsio, o mūsų vaikai be fotografijų. Tai mažiausioji mūsų, mažiausiai įamžinta. Ir nors nemėgstu dalintis asmeninėm foto, šia pasidalinsiu, nes čia mudvi keliavom tvarkyti namelių.

05/12/2025

Kai trūksta sniego- jungiam lemputes! Padeda.

Kodėl vyrai aktyviau renkasi poilsį IKnamuose nei moterys? Pirmiausia foto - nesusiklaidinkite 😀 Tai be abejo yra viena ...
27/10/2025

Kodėl vyrai aktyviau renkasi poilsį IKnamuose nei moterys? Pirmiausia foto - nesusiklaidinkite 😀 Tai be abejo yra viena priežasčių, bet tikrai ne pagrindinė, sakome tai drąsiai todėl, kad nedidelė dalis vyrų, kurie patys rezervuoja poilsį, neatsiveža meškerių. Anaiptol, vyrų žvejyba daug dažniau rūpinasi moterys, taip, taip, būtent moterys labiausiai domisi šia pramoga savo vyrams.
Taigi grįžkime prie mūsų šeimos diskusijos "Kodėl IKnamus daugiau rezervuoja vyrai?". Nenorime pasirodyti stereotipiškai mąstantys, nes nėra svarbu lytis, kas planuoja atostogas, bet.... Jūsų balsavimas būtų tarsi įrodymas, kad na tikrai didesnė dalis planuotojų yra moterys. Matyt moters kraujyje yra planuoti pramogas, kaip pasakytų mūsų šeimos vyras. Už "planuotoją vyra" buvo vos vargani procentėliai... Visur balsavime vienareikšmiškai laimėjo moterys. Bet Jūs tada mums paaiškinkite šitą fenomeną, kodėl pas mus poilsį aktyviau rezervuoja vyrai??? Kai prašėme pasidalinti mintimis, didelė dalis atsakėte "Žvejyba, vandens telkinys, privatumas ir t.t. ". Na ir negalime su tuo nesutikti, tikime atranda mus ir žvejai, ir romantikai, ir mėgėjai stebinti savo antrąsias puses. Bet mes linkę daryti keletą kitokių dar prielaidų (būtų smalsu, kurioms jų pritartumėte):
1. Soc. tinklais aktyviau naudojasi moterys, tad balsavimas nėra iki galo tikslus.
2. Vyrai nebalsuoja apie poilsio planavimą, vyrai planuoja poilsį. Kitaip sakant jie nesvarsto, o ima ir rezervuoja.
3. Moterys dažnai galvoja, kad vyrams patinka praktiškos dovanos - skutimosi mašinėle, peiliukas, kirvukas, kaklaraištis ar laikrodis, o vyrai žino, kad geriausia dovana yra jie patys, t.y. geriausia dovana laikas kartu. Ir niekada neprašauna.
4. Vyrai mažiau s**a galvą dėl išlaidų - sugalvoja vidurį nakties, kad nori romantiškai pabūti su antrąja puse - bam rezervacija!
5. Žvejyba - nemaža dalis vyrų vertina šią pramogą, o dar kai kibimai garantuoti - o kam nepatiktų?
5. Na ir pritarsime dar porai sekėjų, kurie rašė, jog vyrai labai vertina privatumą ir dažniau daro staigmenas savo moteriai.
Kaip manote Jūs, tai kodėl visi stereotipai ir balsavimai neatitinka mūsų realybės? Kodėl vyrai renkasi IKnamus?
p.s. mes nesakome, kad taip yra geriau, ar blogiau, mums nėra skirtumo, kas atlieka rezervaciją, mums tiesiog toks kilo klausimas ir norėjosi išgirsti daugiau nuomonių šiuo klausimu.

🥳Pagaliau. Pirtis!🥳Apie pirties naudą mes nekalbėsime, visi viską puikiai žinome:) Trumpai pakalbėsime, kuo mums ypating...
29/09/2025

🥳Pagaliau. Pirtis!🥳

Apie pirties naudą mes nekalbėsime, visi viską puikiai žinome:) Trumpai pakalbėsime, kuo mums ypatingas šis projektas ir kokią naudą iš to gausite Jūs.
Nuo ilgų pasvarstymų "kur, kokia, iš ko" priėjome išvados- mes esam apie kokybę ir privatumą, todėl rinkomės sunkiausią kelią ir statėme vėl patys, rinkomės kokybiškas medžiagas, termo medieną, modernų pirties valdymą, tam, kad užtikrinti svečiams patogumą ir privatumą. Rezultatu esam tikrai patenkinti, bet labiausiai džiugina ne tiek techniniai parametrai, kiek visa visuma. Mums pavyko geriau, nei tikėjomės. Pirtelė yra visai šalia Rūtos namelio ir ant privataus tvenkinio kranto, kas yra nuostabu norint po pirties atsigaivinti! Vaizdas pro langus- vien gamta, jokios civilizacijos. Mums tai nėra tiesiog pirtis, mums tai dar vienos svajonės išpildymas sunkiu darbu ir įrodymas sau, kad idėjų generavimas virsta kūnu tada, kai ne tik to labai nori, bet ir tada, kai imi ir darai. O Jums tai dar daugiau atsipalaidavimo, dar daugiau malonumo, dar daugiau privatumo.
Kaip viena viešnia neseniai rašė išvykus: "Kai atidarysite tą pirtelę ir bus galima naudotis naujuoju tvenkiniu- prie Rūtos namelio nusidrieks eilės, nes tai yra nuostabu, ką sukūrėte". Tai mes labai tikimės, kad poilsis pas mus dabar įgaus dar daugiau gražių spalvų ir visus Jūsų lūkesčius viršysime!

Ko reikia tobulam poilsiui dviese?Privatumo? Ramybės? Taurių? Karšto whirlpool bath? Rytinio vaizdo pro langą? Patogios ...
10/09/2025

Ko reikia tobulam poilsiui dviese?
Privatumo? Ramybės? Taurių? Karšto whirlpool bath? Rytinio vaizdo pro langą? Patogios lovos? Gero filmo? Ilgų pokalbių terasoje apsigaubus pledu? Kavos lovoje?
VISKAS ir dar daugiau yra namelyje Aistis! Taigi mes Jums pasufleravome tobulą planą pasimėgavimu laiku tik dviese:) Telieka atsivežti tą žmogų, kuris to vertas.
www.iknamai.lt

2015 m. VS 2025 m. lygiai tą pačią dieną:) Ir suknelė ta pati😀2015 metai buvo mūsų pradžia šitam Vakarų Lietuvos vienkie...
24/08/2025

2015 m. VS 2025 m. lygiai tą pačią dieną:) Ir suknelė ta pati😀
2015 metai buvo mūsų pradžia šitam Vakarų Lietuvos vienkiemyje. Dar viena koja buvome Vilniuje, bet širdis jau gyveno čia. Buvom jauni, drąsūs, energingi, svajotojai ir darbštūs. Turbūt visas šias sąvybes sudėjus į krūvą galima per 10 metų turėti ne tik pražilusius plaukus ir raukšles po akimis, bet ir tiek daug, daug visko. Visas didžiausias ir svarbiausias užgyventas turtas matyti 2025 metų nuotraukoje. O fone visa gražėjanti, žaliuojanti aplinka (medžių pasodinta keli šimtai), visas IKnamai projektas yra tiesiog sunkaus darbo vaisius. Jei mus sugrąžintų kažkas į tą 2015 metų nuotrauką, greičiausiai vis tiek bandytume viską kartoti, nes turbūt niekas gyvenime nevyksta šiaip sau. Mums dėliojosi viskas atrodo taip, kaip turėjo būti.
O tandemas mūsų - visai neblogas 🍒. Kol vienas gimdė vaikus, kitas statė namus, kol vienas augina vaikus, kitas sodina medžius, kol vienas gamina pietus, kitas šienauja laukus... Tai ačiū mudviems, kad esam, nes nebūti kartais yra lengviau, o būti visada yra sunkaus darbo saldus vaisius. Linkime visiems būti... Būti kartu🍒
p.s. įdomu, kaip foto atrodys po dar 10 metų:)

Address

IKnamai
Sakiniai

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when IKnamai posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to IKnamai:

Share