28/12/2017
Mieloji Jūrate, mieli , rūpestingi vairuotojai- Pranai ir Jonai,
visų "Kūčių moteriškių"- Daivos, Reginos, Inijos, Laimutės, Redos, Rasos- labai skubėjusių i namus , vardu dėkoju Jums už labai saugią labai atsakingą kelionę. Už rūpestį, už nuolatinį dėmesį, pagarbą mums- slaugutėms Vokietijoje. Jūs visada mus gerbiate, stebėtinai atsimenate visų vardus, pildote visus prašymus... Dar kartą Ačiū Jums!!!... Ši Kalėdinė kelionė buvo neįtikėtinai ilga, sunki, pavojinga. Bet su Jūsų vaišinama kava, su patogiomis pagalvėlėmis, su Pranuko humoru... Ech, pailsėjusios važiuosime vėl.
Švytoriai- kaip ŠVYTURIAI!!!!
Už Jus ir mus! Už abipusę pagarbą ir supratimą... Gražių Ateinančių!