16/05/2026
Yra susitikimų, po kurių grįžti pavargęs fiziškai, bet kažkaip lengvesnis viduje. 💙
Šią savaitę, gegužės 12–13 dienomis, Telšių turizmo klasterio kolektyvo atstovai dalyvavo Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro 25-mečio renginiuose.
Buvo labai gera pabūti tarp žmonių, kurie myli savo kraštą, moka džiaugtis tuo, ką kuria, ir bendrauja paprastai, žmogiškai. 🎉🎈
Nors atstovaujame skirtingoms organizacijoms, pastaraisiais metais vis dažniau susitinkame bendrose veiklose, dalinamės patirtimis ir stipriname ryšius turizmo bendruomenėje.
Konferencijoje „Nuo vietos istorijų iki tarptautinių maršrutų – 25 turizmo metai“ netrūko įdomių minčių apie vietos turizmą, bendradarbiavimą ir įvairias patirtis. Buvo smagu matyti, kaip kartu su Klaipėdos rajono TIC augo ir patys Gargždai. Ypatinga pagarba Daivai Buivydienei, kuri šioje veikloje yra nuo pat pradžių. Tokie žmonės savo darbu tyliai kuria vietos istoriją.✌️
Po oficialiosios dalies dalyvavome techniniame ture po naujai pastatytą Gargždų sporto centrą, kuris įspūdį tikrai paliko labai gerą.
Antroji diena taip pat buvo skirta techniniam turui – vykome į Nidą. Plaukėme Pamario turizmo klasterio nario laivu per marias, aplankėme Nidos turizmo informacijos centrą naujose rekonstruoto kultūros centro „Agila“ patalpose, dalyvavome ekskursijoje po Nidą, o taip pat apsilankėme ir žinomame Kazimiero ir Anelės Mizgirių gintaro muziejuje. 🛥️🧐
Klaipėdos rajono TIC kolektyvas mums artimas ir dėl aktyvaus dalyvavimo, telkiant šalies turizmo paslaugų teikėjus klasterinei veiklai. Tai ir Pamario turizmo klasterio steigėjai, ir vieni iš šio judėjimo bendradarbiavimo stiprinimo iniciatorių Lietuvoje.
Tokie susitikimai dar kartą primena labai paprastą dalyką – turizmą kuria žmonės. Taip atsiranda ryšiai, pasitikėjimas, bendri pokalbiai ir noras būti kartu. Ačiū už pakvietimą, šiltą priėmimą ir gražią bendrystę. 🌿🥰