21/04/2026
UŽSISAKYKITE ŽYGĮ 😍 eisime pėsčiomis arba minsime dviračiais apie Germanto ežerą 🚴🏻Plepėsim, o gal ir susišnekėsim 😂 kiekvienas savo kalba, mojuosim pravažiuojančiam traukiniui, o jis irgi sava kalba atsilieps, draugiškai įveiksime kliūtis, rinksime vaistažoles, gal skinsime lubinus, o kai pritrūks žingsniukų, įveiksime labirintą, užuosime, fotografuosimės, gal net gulbės mums pozuos, ir gėrėsimės puikiais Žemaitijos vaizdais 🌿
Sutariame 👌 iki susitikimo 🥰 nes bus gera kartu ❤️