23/02/2026
Vasario 28 d. 12:00 val. Rambyno lankytojų centras kviečia kartu pasižiūrėti dokumentinį filmą ,,Kas buvome mes", kuris mus sustabdys ir privers susimąstyti, suprasti, kad ,,aplinkosauga „sau“ neegzistuoja, žmonės „sau“ irgi neegzistuoja. Gyvename aplinkos apsuptyje, ji mūsų gyvenimo dalis, tad aplinkosauga yra ne tik apie aplinką, bet ir mus pačius. Viskas prasideda nuo santykio: kaip aplinka mus keičia ir kaip mes veikiame ją. "
Pilna peržiūros trukmė: 2 val. 6 min. Filmas rodomas originalo kalba su lietuviškais subtitrais.