19/05/2026
Dabar jau tikrai aišku, kodėl šis namelis vadinasi Atokvėpis 😄
Su Brukne turėjome progą pailsėti Dzūkijos miškų apsupty ir su dideliu įsikvėpimu fiksavau tokius kadrus. Atokiau įkurtas namelis spinduliuoja šeimininkų sukurtą jaukumą ir ramybę, o ją tik papildo aplink šlamantys beržai, netylantys paukščiai.
Namelio vidus prikvėpintas šviežiai skintų alyvų, kubilui ir laužui nepritrūkom malkų, šeimininkai pasirūpino net druska vandeniui, veido kaukėm ir chalatais. 🤭
Gera apsilankyti ten, kur tavimi rūpinasi - o čia rūpestis tikrai jautėsi su kaupu. Su šilčiausiom rekomendacijom kviečiam apsilankyti Atokvėpyje. 🌿