10/05/2016
Sveiki, taigi delfi.lt parašė apie mus straipsnį. Kaip ir įprasta, į kaikuriuos dalykus žurnalistai pažiūrėjo per savo prizmę ir kiek viską pakoregavo. Tačiau norėtume jums priminti, kad tai buvo viena iš geriausių savaičių mūsų gyvenime, tikrai ne kančia, o malonumas, tačiau ne visada lengvas ir mielai išgyventume visą tai dar kartą! Ačiū, Delfi.lt!
Trys studentai neseniai grįžo iš kelionės aplink Europą. Be pinigų, be mobiliųjų telefonų ir be jokios kitokios ryšio priemonės. Tačiau tokia kelionė nebuvo nelaimingas atsitiktinumas, tai iššūkis, kuriam jie ryžosi. Grįžę vaikinai įspūdžiais pasidalijo su DELFI. Ir nors balsuose pozityvumo netrūko,...