21/06/2017
Największa Akademia Piłkarska na Białołęce AGAPE głosuje na Projekt nr 3 w obszarze ogólnodzielnicowym !!! Pomóżmy młodym piłkarzom i uczniom SP 344 i również zagłosujmy!
Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,
Po raz trzeci, po dwóch minimalnie nieudanych próbach stajemy przed szansą wygrania dla naszych dzieci wspaniałej inwestycji sportowej – Dzielnicowej Hali Pneumatycznej – Balonu Piłkarskiego nad boiskiem BOS przy Światowida. Na boisku, które dobrze znamy, na którym nasi chłopcy zaczynali swoje kariery i wiele następnych roczników tam zacznie swoją przygodę z piłką nożną. Przez brak własnego obiektu, boisko to stało się pewnym symbolem NASZEGO KLUBU.
Treningi w ubiegłą zimę pod balonem na Podróżniczej pokazały, że chłopcy dużo lepiej przepracowali okres zimowy na trawiastej nawierzchni, co zaowocowało lepszym przygotowaniem do rundy wiosennej. Mankamentem balonu na Podróżniczej była zbyt niska temperatura i cena wynajmu dyktowana przez prywatnego inwestora. W nowym, dzielnicowym balonie ma być lepiej, cieplej i niższa cena.
Głosować przez internet można do 30 czerwca. Jest to niezwykle prosta czynność. Co bardzo ważne w naszym przypadku, głosować mogą też dzieci za zgodą rodzica na swój pesel, rodzic tylko potwierdza zgodę na ekranie.
Z jednego maila można oddać max. 3 głosy. NASZ PROJEKT MA NR 3 W OBSZARZE OGÓLNODZIELNICOWYM. Najpierw wyświetla się ekran z głosowaniem na ten obszar, czyli wybieramy projekt 3, a potem każdy może sobie wybrać dowolny obszar z trzech i głosować na projekty, które uważa za najlepsze. Jest dużo ciekawych projektów sportowych. Na każdy obszar mamy do dyspozycji 1 milion zł., z tym że w ogólnodzielnicowym wskazane byłoby głosowanie tylko na nasz projekt, aby nie wzmacniać konkurencji.
Poniżej link do projektu nr 3:
https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/11171?user=
BARDZO PROSIMY O MOBILIZACJĘ I DYSCYPLINĘ – GŁOSUJEMY ZA ROZWOJEM I ZDROWIEM NASZYCH DZIECI !!!
KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY, NIE LEKCEWAŻMY SIŁY SWEGO GŁOSU I ZAGŁOSUJMY CAŁYMI RODZINAMI, ŁĄCZNIE Z DZIEĆMI, ICH RODZEŃSTWEM I POLECAJMY GŁOSOWANIE NA BALON NASZYM ZNAJOMYM
Z poważaniem,
Zarząd Klubu Agape Białołęka