12/05/2026
Przypominamy uprzejmie, że wszystkie nasze wycieczki autokarowe zaczynają się i kończą w Białymstoku, w bardzo ładnym miejscu, a mianowicie na parkingu przy pałacu Branickich, w samym centrum miasta.
📍 Adres palacu to ul. Kilińskiego 1, a przy samym parkingu ulica przechodzi w Plac Jana Pawła II
📌 Punkty orientacyjne to brama pałacowa i katedra Wniebowzięcia NMP oraz pomnik ks. Popiełuszki naprzeciwko katedry
📍 Parking znajduje się wzdłuż ogrodzenia palacowego
📌 Jeśli na zbiórkę dojeżdżacie samochodem, można go zostawić na tym samym parkingu (w weekend bezplaty)
📍 Jeśli zaś na naszą wycieczkę chcecie dojechać komunikacją miejską, to kierujcie się na przystanek nr 182 Plac Jana Pawła II/Pałac Branickich
Mamy nadzieję, że pomogliśmy 😉
Zapraszamy na nasze najbliższe wycieczki:
23.05 Sokólszczyzna
4-7.06. Niezwykłe Opolskie
5.06. Wilno 1 dzień
6.06. Wiele kultur - wiele smaków
20-21.06. PŁOCK i muzyczna podróż z Fryderykiem
20.06. Noc Świętojańska