27/03/2026
Powoli żegnamy sezon zimowy, pełen niezapomnianych chwil, górskiego klimatu i wspólnych przeżyć, które zostaną z nami na długo. ❄️🏔️
Dziękujemy, że byliście z nami tej zimy i razem tworzyliście ten wyjątkowy czas. 🧡�To był piękny sezon, ale przed nami kolejne przygody.
Już za chwilę witamy sezon letni — z nową energią, nowymi widokami i kolejnymi górskimi przygodami. ☀️🌿
Do zobaczenia w Bukowinie Tatrzańskiej! 📍