03/05/2026
2 maja Lokalna Organizacja Turystyczna Metropolia Bydgoszcz "MByLOT", dawna BYLOT - Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna wraz z Zespół Parków Krajobrazowych nad Dolną Wisłą, przy współudziale Bydgoszczanka, która wystawiła dwie lodzie, w ramach projektu "Wisła łączy", organizowała wahadłowe rejsy z Topolna do Borówna nad Wisłą, dzięki którym mieszkańcy i przyjezdni mogli uczestniczyć w piknikach zorganizowanych przy współudziale KGW i OSP na obu brzegach Wisły.
Dodatkowo odbyły się również rejsy widokowe z Borowna w górę Wisły. Przygotowana przez atrakcja cieszyła się dużym zainteresowaniem.
Jej sprawne przeprowadzenie było możliwe dzięki zaangażowaniu członków MByLOT
Bydgoszczanka i Hanny Rzadkosz-Florkowskiej.
W ramach zajeć. stażowych była z nami również Victoria Gryshina.
Zapraszamy na kolejne rejsy po Wiśle, które odbędą się podczas Pikniku w Fordonie 30 maja 2026.