Festiwal podróżniczy "Okno na świat" w Bytomiu

Festiwal podróżniczy "Okno na świat" w Bytomiu Festiwal Podróżniczy w Bytomiu

Pomysłodawca: Przemysław Siemieniec

     Po czasach covid-19 nie ma już śladu, zatem w marcu tego roku odbędzie się już po raz 25 Ogólnopolskie Spotkanie Po...
19/02/2023



Po czasach covid-19 nie ma już śladu, zatem w marcu tego roku odbędzie się już po raz 25 Ogólnopolskie Spotkanie Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów.

Z kim widzimy się w Gdyni w dniach 24-26 marca?

23/01/2020

W najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców Bytomia i gości z okolicznych miast do odwiedzenia naszego miasta, a konkretniej dzielnicy Miechowice.

25.01.2020 r godz. 14:00
Rekonstrukcja walk o Miechowice 1945

18/01/2020

Pierwszy plakat 🥳

W podróży liczą się najbardziej spotkani ludzie. Zobaczcie relację ze Sri Lanki na temat ludzi w podróży na blogu Kasi I...
14/03/2016

W podróży liczą się najbardziej spotkani ludzie. Zobaczcie relację ze Sri Lanki na temat ludzi w podróży na blogu Kasi Irzeńskiej :)

03/03/2016
26/01/2016

Dziś prezentujemy przed Wami ciekawy projekt, który potrzebuje wsparcia. Wyprawa autostopowa do Sudanu i Somalii - Moniki Masaj, autorki bloga Zepsuty Kompas ---> https://www.facebook.com/zepsutykompas/?fref=ts

Znajdziecie tam m.in. wiele cennych informacji na temat Afganistanu i Pakistanu, opis przygód i liczne zdjęcia z jej kilkumiesięcznej podróży po tych dwóch krajach. Nie są to kraje turystyczne, nie są to kraje dobre na urlop z dzieckiem . Są to jednak miejsca bardzo ciekawe, a mimo to wciąż mało eksplorowane przez podróżników.

Monika Masaj tym razem wyrusza w wielką podróż do Afryki. Postanowiła przemierzyć autostopem trasę z Kairu do Kapsztadu w poszukiwaniu plemienia Masaj. Odwiedzi w ciągu kilku, a może kilkunastu miesięcy aż 9 państw. Oczywiście autostopem, o ile się da. Z tej podróży chciałaby utworzyć książkę ilustrującą zwyczaje plemion zamieszkujących państwa na jej trasie, a także nakręcić krótki film i serię videoblogów. Fajnie, gdyby relacją z podróży podzieliła się z nami po powrocie w Bytomiu i Katowicach.

Niestety nie uda jej się to bez naszego wsparcia. Z Waszą pomocą chciałaby zebrać fundusze na sprzęt, który może pomóc w rejestrowaniu całej wyprawy. Można przekazać nawet symboliczną złotówkę na ten cel, a można i milion złotych. Liczy się gest, chęć pomocy. Jednym słowem potrzebuje Waszego wsparcia.

Projekt możecie wesprzeć wchodząc w poniższy link i wybrać nagrody za sumę jaką możecie wesprzeć projekt. Nagrody to symboliczne podarunki, które Monika postara się przywieźć każdemu z wyprawy w poszukiwaniu plemienia Masaj.

Po wybraniu nagrody klikamy WESPRZYJ PROJEKT i gotowe! Dzięki Waszemu wsparciu Monika będzie o krok bliżej do wymarzonej podróży przez Afrykę, do której wyrusza za miesiąc czasu.

Szczegóły projektu w poniższym linku!
https://polakpotrafi.pl/pro…/autostopem-z-kairu-do-kapsztadu

Hitchhiker, travels on the verge of common sense and tight budget during my corporate holidays.

Głosujemy na Kasię ;)
30/12/2015

Głosujemy na Kasię ;)

Relacja z Krakowskiego Festiwalu Górskiego Kasi Irzeńskiej :)
14/12/2015

Relacja z Krakowskiego Festiwalu Górskiego Kasi Irzeńskiej :)

Link do relacji: https://kirzenska.wordpress.com/2015/12/13/relacja-z-13-krakowskiego-festiwalu-gorskiego/

Krakowski Festiwal Górski odbył się w dniach 4-6 grudnia 2015 roku. Mieliśmy okazję doświadczyć wielu emocji. Poziom adrenaliny podnosił się od samego słuchania prezentacji. Organizatorzy wypełnili program po brzegi ważnymi osobowościami górskimi i filmami. Przyznam, że najtrudniej było mi wybrać na co iść, bo chciałam na wszystko, a część wydarzeń trwała równolegle, dlatego musiałam podjąć trudne wybory. Stąd też relacja będzie poskładana z cząstek tego, czego udało mi się doświadczyć podczas tych 3 dni.

Tekst: Katarzyna Irzeńska,
Zdjęcia: Adam Kokot/KFG

24/06/2015

W lipcu i sierpniu zapraszamy do Klubu Podróżników Namaste do Katowic na letni festiwal filmów górskich i podróżniczych! :)

Z Festiwalem ruszamy w wakacje ..

Znajomi, z którymi miałem przyjemność pielgrzymować szlakiem św. Jakuba (Camino Norte) do Santiago de Compostela postano...
12/06/2015

Znajomi, z którymi miałem przyjemność pielgrzymować szlakiem św. Jakuba (Camino Norte) do Santiago de Compostela postanowili spełnić marzenia i na szlaku Camino Frances otworzyć - międzynarodowe albergue - Donativo La Boheme.

Jeśli ktokolwiek z Was pragnie wspomóc realizację przedsięwzięcia, które zalążek swój miało w głowach pielgrzymów z Francji i Polski, już teraz może to uczynić za pomocą poniższej strony. Już teraz także zapraszam w imieniu autorów projektu, jak i we własnym do odwiedzin La Boheme w Hiszpanii na szlaku Camino.

Pozdrawiam serdecznie,
Przemysław Siemieniec

Wiadomość od autorów projektu:

"Kiss KIss Bank Bank" has accepted our project "Donativo La Bohème", and you'll be able to make a donation, if you wish, from Thursday 11th June at 6 p.m... at the following link:

http://www.kisskissbankbank.com/chantier-en-eco-construction-sur-le-pelerinage-de-sain-jacques-de-compostelle--2

Thanks for sharing the info with your contacts, if you want... You are welcome in Spain! Any time!!!

Aidez-nous à aider les pèlerins sur le Chemin de Saint-Jacques de Compostelle

Adres

Stowarzyszenie Okno Na Świat Ulica Kolejowa 29/75
Bytom
41-902

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Festiwal podróżniczy "Okno na świat" w Bytomiu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Festiwal podróżniczy "Okno na świat" w Bytomiu:

Udostępnij

Kategoria