01/01/2026
✨ Szczęśliwego Nowego Roku 💚🙂 Nowy rok, nowe nadzieje✨
To zdjęcie pochodzi z jednej z dawnych zimowych wycieczek KampiNosi ❄️
Byliśmy wtedy w lesie tuż po nocnych, dużych opadach śniegu. Cisza, biel, skrzypiący śnieg pod butami – było magicznie, tak jak tylko Kampinos potrafi 💚
Patrzę dziś na to zdjęcie z nostalgią, ale też z nadzieją.
Od wiosny zeszłego roku kontuzja biodra mocno zmieniła moje plany i tempo życia. Nie było wycieczek. Obecnie jestem w trakcie leczenia. Nie mogę biegać ani chodzić na dłuższe spacery, ale wierzę, że wiosną wycieczki wrócą.
Może najpierw spokojne, piesze. A później – jeśli się uda – także krótsze biegowe.
Miniony rok był dla mnie trudny, wymagający i uczący pokory. Ale w ten nowy rok wchodzę z dużym optymizmem, cierpliwością i wiarą, że jeszcze niejedną ścieżkę przejdziemy/przebiegniemy razem 🌲
Życzę Wam – i sobie – przede wszystkim zdrowia, wielu radosnych chwil, spokoju, który daje kontakt z naturą i jak najwięcej powodów do uśmiechu 😊
Do zobaczenia na szlaku – mam nadzieję, że już niedługo 💚✨ Agnieszka