13/06/2026
👠🏐 𝗦𝗜𝗔𝗧𝗞𝗔𝗥𝗞𝗜 𝗪𝗜𝗦𝗟𝗬 𝗭𝗔𝗞𝗢𝗡𝗖𝗭𝗬𝗟𝗬 𝗦𝗘𝗭𝗢𝗡 𝟮𝟬𝟮𝟱/𝟮𝟲
To był dziwny sezon, bardzo dziwny sezon...
Jeszcze przed sezonem dowiedzieliśmy się że drużyna seniorek została rozwiązana i siatkarki dostały wolną rękę w poszukiwaniu nowych drużyn. Dlatego jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM SIATKARKOM, które reprezentowały Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków w sezonie 2024/25
💙🤍❤️
Bardzo nam zależało aby jednak drużyna seniorek uczestniczyła w rozgrywkach ligowych w sezonie 2025/26 i tak też się stało, a dotychczasową druzynę zastąpiły siatkarki z młodszych roczników.
Mimo że sezon 2024/25 siatkarki zakończyły na 3 miejscu w Małopolskiej II lidze siatkówki, to nowy sezon 2025/26 rozpoczęły w... Małopolskiej I lidze siatkówki!
Po zajęciu 6 miejsca w 8 zespolowej grupie drugą rundę Wislaczki rozpoczęly w Małopolskiej II lidze siatkówki. Od początku 2026 roku siatkarki Wisły wygrywały wszystkie mecze ligowe i dopiero w ostatnim ligowym meczu w Oświęcimiu uległy 3:2 w trie breaku! Gdy wszyscy cieszyliśmy się z awansu, okazało się że MZPS Małopolski Związek Piłki Siatkowej wpadł na pomysł rozegrania meczu barażowego, który siatkarki "Białej Gwiazdy" wygrały w Proszowicach!
Tak więc nie dość że drużyna przetrwała to jeszcze sportowo uzyskała awans!
💙🤍❤️
Dobrze pamiętamy jak to wszystko się zaczęlo na pierwszym meczu siatkarek w 2024 roku w Proszowicach. Zapewne gdyby nie gra i poświęcenie siatkarek Wisły, oraz pierwsze rozmowy to nie powstałaby 𝐓𝐮𝐫𝐲𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐚 𝐒𝐞𝐤𝐜𝐣𝐚 𝐖𝐬𝐩𝐚𝐫𝐜𝐢𝐚'𝟐𝟒 Tak więc Wasza to zasługa ❤️9️⃣ Początkowo były tylko oklaski i nieśmiałe "Raz! Dwa! Trzy!". Potem już w "trojkę" staraliśmy się dopingować "wszyscy na czerwono"! Potem nas przybywało przynosiliśmy szaliki, flagę, a dzięki Wam mogliśmy dopingować Was przy użyciu bębna I megafonu! W tym sezonie dzięki "zbiórce" dokupiliśmy kolejny bęben, pałki, czy baterie do megafonu.
W Oświęcimiu zrobiliśmy nawet "oprawę" rzucając serpentyny na parkiet. Mamy nadzieję że choć trochę dopingiem Wam pomogliśmy! 💙🤍❤️
Pamiętamy jak w 2024 roku było ciężko wygrać jakikolwiek mecz, czy nawet set, a z każdego punktu cieszyliśmy się razem z Wami! Czasami brakowało troszeczkę szczęścia, czasami może doświadczenia, ale nigdy nie widzieliśmy żeby brakło Wam zaangażowania i ambicji! 💙🤍❤️ W 2025 przyszedł czas na zwycięstwa, ale rok 2026 był świetny w Waszym wykonaniu, bo wygrałyście wszystko! No dobra, poza tym jednym meczem w Oświęcimiu...
Zatem życzymy każdej reprezentantce krakowskiej Wisły drużynowego i indywidualnego rozwoju i przywiązania do "Białej Gwiazdy"!
Bardzo byśmy chcieli byście wszystkie grały w następnym sezonie w barwach Wsiły i mamy nadzieję że żadna z was nie odejdzie z drużyny 💙🤍❤️
DziękujeMy za cały sezon emocji, bo tych nie brakowało! 💙🤍❤️
Dziękujemy Wam za zaangażowanie i ambicję w każdym meczu! 💙🤍❤️
DziękujeMy za wszystkie "piątki", za wszystkie uśmiechy i za wszystkie miłe słowa i wspólne "dziekujemy" 💙🤍❤️
DziękujeMy SERDUSZKA za Wasze niebiesko-biało-czerwone wstążki we włosach w których wyglądałyście jeszcze piękniej 💙🤍❤️
DziękujMy za te niebieskie, białe i czerwone Gwiazdeczki we włosach, dzięki którym wygladalyscie jeszcze bardziej cudnie! 💙🤍❤️
DziękujeMy za wspólne zdjecia i słodkości z autografami 💙🤍❤️ Merci beaucoup, équipe 💙🤍❤️
DziękujMy Wam że jesteśmy, bo gdyby nie Wy to nie byłoby naszej grupy 💙🤍❤️
Wierzymy że przyszły sezon będzie jeszcze lepszy i uda się awansować do II ligi siatkówki na szczebel ogólnopolski, tak więc do zobaczenia! 😘
Pamiętajcie...
💙🤍❤️ JESTEŚCIE NAJLEPSZE! 💙🤍❤️
🇨🇵🏴☠️👏🥁🎶📢
𝐓𝐮𝐫𝐲𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐚 𝐒𝐞𝐤𝐜𝐣𝐚 𝐖𝐬𝐩𝐚𝐫𝐜𝐢𝐚'𝟐𝟒 od 2024 roku, czyli od pierwszego roku działalności naszego "towarzystwa" dopingowała siatkarki Wisły na wszystkich halach, czy na meczach wyjazdowych, czy przy :
MKS Pogoń Proszowice
UKS Gminy Brzeszcze
MKS Andrychów
MKS MOS Wieliczka
WTS Solna Wieliczka
Bronowianka-LKS Galicja Raciborowice
MKS Ryglice
Salos Kraków
KS Bronowianka Kraków
SMS Sparta Kraków
SL SALOS Staniątki Niepołomice
UKS Jedynka Tarnów
Do nowych drużyn, które odwiedziliśmy na wyjazdach dopingując "Białą Gwiazdę" doszły:
KS Dalin Myślenice
TS Sparta Świątniki Górne
LKS Czarnochowice
MKS Pogoń II Proszowice
UKS Setbol Oświęcim
Czasami byliśmy w mniejszych liczbach, jak chocby sama Ania na Sparcie w Nowej Hucie, ale czasami było nas kilkadziesiąt osób jak w Oświęcimiu, czy Proszowicach. 💙🤍❤️
DziękujeMy że zawsze możemy liczyć na wsparcie w Świątnikach Górnych, gdzie dopinguje z nami Wiślackie Wrząsowice.
DziękujeMy Wiślakom z rudzkiej Goduli, a także innym Wiślaczkom i Wiślakom, którzy dopingowali z nami. Podziękowania rownież dla bliskich zawodniczek, ktorzy także z nami ramię w ramię dopingują coraz liczniej siatkarki.
Podziękowania rownież dla naszych znajomych z Chorzowa, Siemianowic i Tychów, którzy także dopingowali siatkarki TS Wisła na wyjazdach i na R22.
💙🤍❤️
Biorąc pod uwagę że nasza grupa liczy 3 dziewczyny i 3 chłopaków to i tak fajnie że byliśmy na wszystkich meczach nie tylko w Krakowie.
Jeśli Ty tak jak My kibicujesz Wiśle i chcesz wspierać wszystkie wiślackie sekcje to zapraszamy do naszego "towarzystwa