16/08/2025
Kochani!
Pojechały obozy, ośrodek umilkł i opustoszał. Przyszedł czas podziękować naszej kadrze i tej z wody Łukasz i Maciej wspaniałe dbali o bezpieczeństwo oraz tej kuchennej. Rok temu, gdy szukaliśmy obsady na kuchnię nie podejrzewaliśmy, że dokonamy dobrego wyboru, który będzie owocował latami. Nasze dziewczyny w tym roku pokazały klasę. Ale to nie ostatnie Ich słowo! Ci co nas odwiedzą za rok, już mogą szykować się na prawdziwe uczty. Będzie nie tylko zdrowo, dzięki umiejętnościom druhny Teresa Ulanowska ale i wyjątkowo smacznie dzięki Grażyna Długowska i Alina Husak. Specjalnie dla Was kupimy maszynę do popcornu i cukrowej waty😉 oraz do smażenia pankejek i naleśników. Kto lubi smoothie może liczyć, że znajdzie się w naszym menu. Dziewczyny: DZIEKUJEMY za Waszą pracę. Serdecznie dziękujemy kwatermistrzowi ośrodka Tomek Stanke ! Bez Ciebie nie dalibyśmy rady! Tomek to kolejne objawienie. Liczymy na dalszą współpracę.
Odpoczywajcie. Do zobaczenia za rok. Czuwaj! 🌹❤️⚜️