Большой Девичник В Одессе Итака

Большой Девичник В Одессе Итака Трехдневный Девичник Киев-Одесса
14-15-16 августа

Органи?

Якщо моя енергія не пробуджує тебе —значить, я не для тебе.Якщо мій розум тебе не надихає —не змушуй нас бути разом.Якщо...
06/06/2025

Якщо моя енергія не пробуджує тебе —
значить, я не для тебе.
Якщо мій розум тебе не надихає —
не змушуй нас бути разом.

Якщо моя думка не веде тебе глибше —
не тримай мене в памʼяті.
Якщо моя пристрасть тебе не зворушує —
можливо, тобі варто змінити напрям.

Якщо моя присутність не допоможе тобі зрости —
моя відсутність точно підійде.
Якщо моя любов не відкриє твоє серце назавжди —
це зробить чиясь інша любов.

🔮 Шукай те, що резонує з твоєю душею.
Не озирайся.
Одне з найвеличніших проявів любові — це прощення.
Атмосфера не обманює.
Довіряй процесу.

Лист батька до доньки: Закохайся в чоловіка, який любитиме тебе так само, як я.Я знаю, що не можу обирати замість тебе, ...
18/02/2025

Лист батька до доньки:
Закохайся в чоловіка, який любитиме тебе так само, як я.
Я знаю, що не можу обирати замість тебе, але хотів би бачити тебе поруч із чоловіком, який зможе цінувати тебе за те, якою ти є, який любитиме й поважатиме тебе завжди і в усьому і який піклуватиметься про тебе, захищаючи від усіх небезпек. Адже ти все ще моє маля, і я досі бачу в тобі ту маленьку улюблену дівчинку.
Закохайся в справжнього чоловіка, який тоне у твоєму погляді, який дивиться на тебе, як ні на кого іншого і готовий віддати за тебе все. Закохайся в чоловіка, який здатен захистити тебе від чудовиськ і який готовий вести за тебе тисячу битв.
Закохайся в справжнього чоловіка!
Який зможе приготувати для тебе їжу, коли ти втомлена, пришити ґудзик на блузці, поки ти робиш макіяж, або зробити розслаблюючий масаж, коли ти в стресі.
Закохайся в чоловіка, який незалежно від релігійних переконань цінує духовність. Людину, яка також цінує сім’ю та дружбу. Чесного чоловіка, єдине, що він здатен у тебе вкрасти - це твоє серце.
Закохайся в чоловіка, який не лише скаже тобі «я тебе люблю» тисячу разів, але й доведе це вчинками й дрібними деталями, які не залишать місця для сумнівів: гладячи твоє волосся, дивлячись у твої очі чи з гордістю тримаючи тебе за руку, коли ви йдете вулицею.
Закохайся в чоловіка, який хоче наповнити твоє життя щастям, завжди викликає посмішку й робить усе можливе, щоб навіть у найважчі моменти підняти тобі настрій.
Полюби чоловіка, який не є пихатим, який має скромний характер, навіть якщо володіє багатством, який не любить дискримінувати людей через їхній фінансовий стан. Чоловіка, для якого ти - найбільший скарб, найцінніший діамант.

Продовження в коментарі:

Там де немає агресії – немає Життя… Немає енергії.  Залишається лише млявість.Варто жінці заборонити собі прояв агресії,...
21/11/2024

Там де немає агресії – немає Життя… Немає енергії. Залишається лише млявість.

Варто жінці заборонити собі прояв агресії, як очікується зниження тонусу, депресняк і втома. Або нестримний пошук духовності, як спосіб пожвавитись. А варто всього... знайти місце, де можна злитися і отримати на це свій дозвіл. Хоча привласнити його жінкам у нашій культурі не просто. Адже “Дівчатка не зляться і не б’ються”...

І ще я помічаю в роботі: де немає агресії – там багато страху смерті. Але насправді при найближчому розгляді - це страх Життя! Я бачу, що душа, кастрована у вираженні агресії, не мешкає всю повноту Життя і витісняє страх у свою протилежність...

І один із “найгірших” наслідків: якщо жінка не злиться, то поряд з нею не має права злитися чоловік. Між ними теж припиняється справжнє життя. Приводи відчувати злість у будь-яких відносинах є за визначенням, а безпечної можливості для контейнерування немає! Почуття є, а слова для нього немає)) Куди подіти? Якщо не виділяти – доведеться залишати у собі. Якщо багато не виділяти і залишати в собі, то всередині утворюється невеликий емоційний смітник. Але це ще не вся біда. Гірше те, що багато живої енергії я витрачатиму на те, щоб утримувати свій смітник від розплескування. Це нікому не вдається на 100%. Тому агресія виділяється у вигляді побутової втоми та причіпок і фігурного випилювання мозку. Ну і “голова болить”, звісно. Який с**с, якщо всередині така “симфонія”.

Як я вже сказала, це часто проявляється як цілковита відсутність енергії. Але і на рівні тіла є конкретні симптоми: від хвороб горла до зайвої ваги)))

А щодо чоловіка взагалі окрема пісня: агресія – його природна енергія. Поки він самотній, то може бігати, як молодий кінь і агресувати досхочу. Вступаючи у стосунки з жінкою, яку він, можливо, боїться образити чи “зруйнувати” своєю агресією, він поступається важливою частиною своєї природи. Якщо він вибирає для себе не злитися, то добровільно відмовляється від своєї потенції, ой, вибачте, потенціалу... Тут уже вибирати: мати право злитися у відносинах, але з потенціалом, або бути добрим і коханим, але млявим)) На дивані, зручний і не злий... Зате ніхто не агресує!
Із Інтернету

A woman can’t change a man because she loves him,a man changes himself because he loves her.
25/08/2024

A woman can’t change a man because she loves him,a man changes himself because he loves her.

Якщо ти вважаєш, що «духовніше» бути вегетаріанцем, купувати органічні продукти, практикувати йогу та медитувати, і засу...
13/08/2024

Якщо ти вважаєш, що «духовніше» бути вегетаріанцем, купувати органічні продукти, практикувати йогу та медитувати, і засуджуєш тих, хто не робить цього, ти в пастці его.

Якщо ти думаєш, що «духовніше» їздити на роботу на велосипеді або громадському транспорті, при цьому засуджуєш тих, хто їде машиною, ти в пастці его.

Якщо ти думаєш, що «духовніше» не дивитися телевізор, тому що він зомбує, і засуджуєш тих, хто все ще дивиться його, ти в пастці его.

Якщо ти вважаєш, що «духовніше» уникнути читання газет і пліток, і засуджуєте тих, хто це читає, ви в пастці его.

Якщо ти думаєш, що «духовніше» слухати класичну музику або звуки природи, і засуджуєте тих, хто слухає комерційну музику, ти в пастці его.

Ти маєш бути обережним з почуттям переваги - це найважливіша підказка, яка допомагає зрозуміти, що ми маємо справу з его.

Його майстерно приховано в шляхетних думках, як почати дієту або використовувати велосипед, а потім перетворити на почуття переваги по відношенню до тих, хто не йде тим же духовним шляхом.

Муджі

Що думаєте?

Звичайно, я завдам тобі болю. Звичайно, ти завдаси мені болю. Звісно, ​​ми нашкодимо один одному. Але це сама умова існу...
11/08/2024

Звичайно, я завдам тобі болю. Звичайно, ти завдаси мені болю. Звісно, ​​ми нашкодимо один одному. Але це сама умова існування. Стати весною - означає прийняти ризик зими. Стати присутністю - означає прийняти ризик відсутності.
Антуан де Сент-Екзюпері
«Маленький Принц»

Пробач мене, будь-ласка! Я люблю тебе! Мені дуже шкода! Дякую тобі! Гавайська практика Хопонопоно. Просто уявіть людину ...
02/05/2024

Пробач мене, будь-ласка!
Я люблю тебе!
Мені дуже шкода!
Дякую тобі!

Гавайська практика Хопонопоно. Просто уявіть людину на яку ви ображені, або кого ви образили, і кажіть їй ці слова, поки відчуєте, що вистачить.

Спокій, любов в серці, вдячність навіть за «негативне» - гарантовано❤️

26/04/2024
Саме травми роблять людину унікальною! Травми рухають нас вперед😉🌸P.s.. не дякуйте 🤪 рухайтесь..
04/04/2024

Саме травми роблять людину унікальною!
Травми рухають нас вперед😉🌸

P.s.. не дякуйте 🤪 рухайтесь..

Шаман племені Майя про те, як проживати втрати«Воно сталося. Твій дім зруйнований, земля спалена, зброю забрала річка, х...
11/02/2024

Шаман племені Майя про те, як проживати втрати

«Воно сталося. Твій дім зруйнований, земля спалена, зброю забрала річка, худоба загинула. Все, що ти будував і вирощував багато років, більше не існує.

Підійди сюди. Тут горить моє багаття і тут чекає на тебе моя пісня. Все, що колись народилося на цій землі та в цьому небі, обов’язково помре, щоб дати життя тому, що народиться згодом.
Такий закон. День змінює ніч; насіння, що впало в землю, вмирає, даючи народження новому врожаю - так було завжди, так буде вічно.

Ти застигаєш у жаху, коли бачиш свої втрати, ти не хочеш у них вірити. Розплющ очі і дивися. Твоє життя змінилося. Змінилася миттєво. Твого минулого більше нема.

Плач! Те, що зруйновано чи померло, має бути оплакано.

Плач! Твої сльози, наче дощ, змиють попіл, тріски і каміння, вони омиють твої рани, вони віднесуть геть те, за що ти ще намагаєшся триматися.

Плач! І нехай буде дощ сильним!

Плач! А я співатиму свою пісню. Рано чи пізно дощ припиниться! Ти встанеш із землі і побачиш на небі веселку! Зазеленіє трава і перша квітка розквітне на згарищі. Ти побачиш, як життя повертається до тебе!

Ти засукаєш рукави і збудуєш новий будинок, викуєш собі зброю і розведеш худобу. Ти відчуєш радість у своєму серці і зрозумієш, що все було так, як і мало бути.

Ти піднімеш руки до Неба і подякуєш йому за надіслані тобі випробування!
Ти вижив, ти став мудрішим, ти живеш далі!

Запам’ятай три важливі уроки.

1. Іде тільки те, в чому закінчується життя. Воно стає жорстким, неповоротким і, зрештою, вмирає.

2. Те, що ти створюєш, містить частинку тебе, але не є тобою. Твоя мудрість і пристрасть завжди з тобою. Нічого не втрачено, коли ти не втрачаєш себе.

3. Ти – частина життя. Дозволь собі змінюватись і текти разом з нею. Візьми життя в союзники.»

Про с**с и почуття,мовою автораMariia Stepanova (fb) - український психолог. Вчера подруга задала мне вопрос: с**с - это...
24/09/2023

Про с**с и почуття,мовою автора
Mariia Stepanova (fb) - український психолог.

Вчера подруга задала мне вопрос: с**с - это про чувства? но... какие чувства подразумевает с**с, например, после тусовки, на пати… я понимаю, что это чувство симпатии, обоюдное, а дальше - что происходит с людьми?
Какой хороший вопрос. Попробую ответить на него, как я понимаю это сейчас, обобщив все, что я об этом знаю.
Все телесное и духовное едино как процесс проживания жизни. Эта идея первоначально принадлежит Александеру и она же одна из основных в гештальт-терапии. В этом смысле с**с как процесс телесного общения двух человеческих существ всегда будет продолжением и воплощением каких-то их духовных переживаний. Вопрос - каких.
Некоторая симпатия и интерес могут перерасти в телесное возбуждение и, на самом деле, всегда в него перерастают, отражаются в теле в виде учащенного дыхания, сердцебиения, увлажняющихся ладоней, волны "жара" или тепла, прокатывающейся по телу. Дальше - форма, в которой мы можем это разместить. В каждом социуме есть приемлемые и неприемлемые формы, табу. Можно смотреть, но нельзя трогать. Или даже смотреть нельзя, нужно прятать заинтересованный взгляд. Или можно пригласить на танец и там уже прикоснуться. То, с чего старшеклассники начинают телесные приближения друг к другу. Можно обнять человека, обрадовавшись ему. Взять его руку и задержать в своей. Или нельзя. Можно часами разговаривать, хотя бы так размещая свой интерес к другому. Можно играть во что-то. В футбол, например. Видели, как обнимается забившая гол команда? Это "жарко". Дальше интерес и симпатия, сопровождаемые нарастающим возбуждением, могут быть прожиты в прикосновениях и поглаживаниях, принимающих все более интимные формы и тогда возбуждение концентрируется в районе гениталий. Дальше - с**с. Это все было просто, потому что речь шла об интересе и симпатии. Однако, спектр чувств человека значительно шире и любопытнее.

(Продовження в коментарях)

Афірмаціі для розкриття Сердечної чакри-Анахата:1. Я прошу пробачення всіх людей, яким я завдавав(ла) душевних ран, кому...
09/08/2023

Афірмаціі для розкриття Сердечної чакри-Анахата:

1. Я прошу пробачення всіх людей, яким я завдавав(ла) душевних ран, кому робив(ла) боляче, і прощаю всіх, за некоректну поведінку до мене.

2. Я розумію, що завдяки душевним ранам моя душа стала мудрішою і чутливішою до інших людей.

3. Я відкриваюсь потоку любові, я відкриваю серцевий центр, я стаю провідником любові.

4. Я звільняю свою пам'ять від усіх образ, душевних ран у минулому і дякую всім людям, які завдавали мені душевних ран та страждань, за той безцінний досвід, який я від них отримав(ла).

5. Я всіх прощаю і з любов'ю відпускаю.

6. Я розкриваю свій серцевий центр і посилаю любов у навколишній простір.

7. Відчуйте, що від Вас йде тепло до всіх людей, які Вас оточують.

Adres

Warsaw

Telefon

093-023-15-88

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Большой Девичник В Одессе Итака umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Большой Девичник В Одессе Итака:

Udostępnij

Kategoria