03/07/2025
Nowy kierunek Szczebrzeszyn dzisiaj otrzymał taką wiadomość SMS🥰: " Bardzo dziękujmy za profesjonalna obsługę. Ma Pan naprawdę świetny zespół. Życzliwy, przyjazny, kompetentny, naprawdę jesteśmy wdzięczni. Pan w Szczebrzeszynie ma dużą wiedzę i dzieli się w przystępny sposób.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej opinii na Waszej stronie. Naprawdę uczciwie na to zasługujecie. I wszystkich potencjalnych turystów bardzo zachęcam do skorzystania z Waszych usług. Ponieważ nie każdy może pedałować na rowerze dlatego melex jest super alternatywa. Szczerze polecam, szczególnie ta młodzież wcześniej urodzona.
Serdecznie pozdrawiam.
Krzysztof z Kartuz.
Oczywiście zapraszam na Kaszuby. 😉"
Serdecznie zapraszamy na wycieczki meleksami 😉