12/04/2026
Kochani Podróżnicy,
kolejny sezon na Zanzibarze dobiegł końca. Chciałbym Wam z całego serca podziękować za to, że wybraliście mnie jako swojego przewodnika i towarzysza w odkrywaniu tej wyjątkowej wyspy.
To była dla mnie ogromna przyjemność móc pokazywać Wam Zanzibar – jego piękno, kulturę i codzienne życie. Każde spotkanie, każda wspólna wycieczka i każda rozmowa zostają ze mną na długo. Wasza energia, ciekawość świata i uśmiechy to dla mnie największa nagroda.
Mam nadzieję, że wróciliście do domów pełni pięknych wspomnień i że Zanzibar zostanie w Waszych sercach na długo.
Jeśli macie chwilę, będę bardzo wdzięczny za podzielenie się swoją opinią – to dla mnie ogromna pomoc i motywacja, żeby w przyszłości organizować jeszcze lepsze wycieczki.
Mam nadzieję, że to nie nasza ostatnia wspólna podróż. Do zobaczenia – być może znów na Zanzibarze!
Asante sana i do zobaczenia! 🌴
Wasz przewodnik