17/02/2024
Яка я країна?
Цікаве завдання отримала на днях - написати пост на тему "Яка я країна?". Спочатку впала в ступор, бо в моїй голові було все, від вершин Гімалайських гір до дна Маріанської западини 😆 Але врешті решт зупинилася на 2 країнах. Мені цікаві Ваші думки і на особистій сторінці робила опитування, результати якого я опублікувала сьогодні. В більшості, називали ті дві країни, про які я думала сама, хоча були й досить неординарні відповіді.
І все таки, яка я країна? Вагалась між двома, доки не згадала фразу яку іноді повторюю: "Я вільна як Україна".
Асоціюю себе з Україною, бо дуже люблю свободу. Ненавиджу коли мене заганяють в якісь рамки, підганяють під графіки, змушують щось робити, обмежують мою волю, свободу слова, вибору, пересування. Я набагато продуктивніша і корисніша коли сама керую своїм часом, простором, планами. А головне - лише так я можу бути щаслива. Я можу працювати 14 годин на добу, але займатись тим, що хочу і мені це буде в задоволення. Коли мене починають обмежувати, або підганяти під якісь рамки, стереотипи я швидко стомлююсь, починаю хворіти, в’яну. Тоді починаю боротися і відвойовувати себе.
І ненька наша рідна змушена боротися за свою свободу і незалежність, та й не вперше в історії. Але ми будемо багато працювати, допомагати, не опустимо руки. Ми переможемо, і відбудуємо і заживемо. Вона така прекрасна наша Україна, її люди, природа, культура, мова, музика, традиції. Вона буде вільна.
І де б мене не носило по світу у відрядженнях і подорожах я завжди з задоволенням поспішаю додому. Бо тільки тут я почуваюсь добре. Тут моя сила і енергія. Тут я по справжньому щаслива. 💙💛
Цікаво, а якою б країною були Ви?
PS друга країна була Іспанія, але то скоріш моя любов до країни, ніж асоціація себе з нею?
#ваштурагент #пишузагп #українапереможе #українавільна #яукраїнка