Соціопат на стежині

Соціопат на стежині Подорожі в дружньому колі, туристичні походи, виходи/в?

Ми не в буквальному розумінні "соціопати", ми звичайні люди, яким інколи потрібно "змінити шпалери" і з цією метою ми подорожуємо. Подорожуємо у різних форматах - пішохідні, велосипедні, екстримальні походи.
Наше гасло - геть з дивана, пакуй рюкзак!
Тому, якщо вам до душі вечірні теревені біля багаття, неймовірні краєвиди українських гір, лісів, озер та полів долучайтесь до нашого руху. Ми завжди раді однодумцям.

Ну що, соціопати! 😎🤘🤩Гототові до нових пригод? Бо ми точно готові, вже дупця чешеться так хочеться в гори. РІк простою д...
28/03/2019

Ну що, соціопати! 😎🤘🤩Гототові до нових пригод?
Бо ми точно готові, вже дупця чешеться так хочеться в гори.

РІк простою дався не легко та напрямок обраний, квитки закуплені 🚄 і вже зовсім скоро будуть нові фоточки...

Будьте на звʼязку 😁

Хочеться розпочати з того, що ми сподіваємось, що ваше літо пройшло більш насичено ніж наше. Ось вже останні дні серпня ...
28/08/2018

Хочеться розпочати з того, що ми сподіваємось, що ваше літо пройшло більш насичено ніж наше. Ось вже останні дні серпня а на лічильнику походів абсолютний НОЛЬ. Дійсно давно такого не було, всьому виною суб'єктивні причини ))
Ви скажете "Фу! Для чого тоді писати?" Я поспішу вас заспокоїти оскільки нічого просто так не відбувається в цьому світі і на все є причина.
А причина це Мега-тупо-лайтово-хардовий весняний похід!🤣🤣
Трішки розчарувавшись (вже в котре) привітністю Боржави ми вирішили податись туди де не ступала до цього нога соціопата! В саме серце Українських Карпат - на гору Хом'як.
Для когось це покажеться дивним, оскільки більшу "попсу" важко собі представити, та в цьому і суть. Людей в Карпатах вистачає зараз скрізь, після відколу Криму народ туди попер як мухи на мед.
Сказано - зроблено.
Макйовка це ПВД - максимум 3 дні (2 ночі відповідно)
Маршрут намалювали простий: Татарів - г. Хом'як - г. Синяк і по якомусь там хребту повільно докотитись до Яремче.
Наче і лайт, наче і три походних дні та щось пішло не так.
Заправлені ентузіазмом і жагою приход ми вирушили в напрямку водоспаду Гук, на якому і заночували.
Конкурси почалися вранці, на розборі вечірніх польотів. Справа в тому, що нашого побратима соціопата на фоні прогресуючої діареї "забрало" карпатське вино. І це ослаблений організм вніс певний розгардіяж в нашу мирну стоянку😑 (відпочиваєм же душею).
Та і грець з ним, ранок настав, догани видані, збираємось і в дорогу!
Для другого дня походу більше підійде те що прописано в FB як "лихослів'я" бо такої втоми при підйомі я давно не пам'ятаю.
Та якось подолана дистанція навіть вселила певну надію в групу. А краєвиди які відкриваються із полонини Хом'яків підкріпили цю впевненість😊 і якби не впираючась в небо г. Хом'як виглядала більш привітніше😬, можливо ми б ще пройшли кілька кілометрів, можливо і цілий десяток.
Та не тут то було. Оскільки соціопати вже давно навчились розставляти пріоритети не в шкоду собі. І мета походу рекреаційно-оздоровча, ніхто напрягатись не став.
Так в обідню пору табір став на ночівлю, рівно в 2-х кілометрах від попередньої.
Маршруту просто торба, з таким темпом ми не подолали б його і за тиждень і всі це розуміли і всім було абсолютно БАЙДУЖЕ.😏
Та найбільше радів товариш із доганою, який до того моменту вже обгадив пів Карпат, нарешті в нього з'явився стаціонарний "причал".
Далі по порядку:
-підйом на Хом'як🗻 (дійсно варто побувати)
-вечір при багатті🔥
-черговий краштест гамака (він вижив після 6 чоловік)
Про стоянку:
Місце просто жирне, місця валом, є будиночки та і сама полонина просто величезна, вода в 5 хвилинах. І це все орієнтовно в 5 годинах ходьби від потяга.😙
На третій день ми відвідали г Синяк (на любителя, але я б виключно заради неї не ходив би сюди) і реверсом спустились на полонину оскільки часу було просто обмаль. З полонини ми спускались найкоротшим шляхом в сторону Поляниці. Петляючий серпантин вивів нас на автошлях.
А далі в Франик через Яремче. В яремче на нас хотіли заробити агресивні перевізники. Хами нагадали нам як ми не любимо людей!
В Франківську ми тадиційно пройшлись по рестораціях і майже повністю задовольнили себе. Питання залишились хіба в нашого постраждалого, але він паралельно зміг оцінити і облаштування Франківських вбиралень))🤢
Порада⚠️: Як би ви не планували похід, щось обов'язково піде не так, тому не падайте духом і дійте відповідно до підготовки і настрою. Безвихідних ситуацій не буває.
Приємних походів і зустрінемось на стежині!

Товариші соціопати! Ходити в гори великими групами вже просто влом. В таких групах знайдуться плакси, хромоногі, і прост...
04/05/2018

Товариші соціопати! Ходити в гори великими групами вже просто влом. В таких групах знайдуться плакси, хромоногі, і просто ті хто може вибісити без якоїсь явної причини.
За такими "двіжухами" майбутнє. Ви якби частина чогось великого і водночас самостійні як дятел на смереці. Повна свобода дій.
А захочеться до мами - беріть провідника :)
Всім хороших походів!

https://www.facebook.com/events/591028594605317/

Ще зовсім недавно захотілось нам тісним колективом, у складі двох чоловік, сині гори побачити. Зібравши інвентар і прику...
28/01/2018

Ще зовсім недавно захотілось нам тісним колективом, у складі двох чоловік, сині гори побачити. Зібравши інвентар і прикупивши харчів ми упали в потяг. Локація була обрана не випадково, ходити ми багато не хотіли, тому і маршрут обрали із дорогами, пологими схилами і підйомником! Вибір пав на боржаву. Для тих хто не знає, бо більше любить "цивільний" відпочинок, або сидіти у своїх тих інтернетах і світу божого не бачити, поясню. Боржава - доволі простий гірський хребет розташований в західній частині УКР Карпат (далі можете заГуглити).
Тепер про подорож. Приїхали ми у с. Воловець близько 5 години ранку, світловий день на той час вже був доволі коротким і провівши вагон школярів ми залишились на привокзальній у двох (ту собаку яка до нас прибилась я не рахую). Чи то від скуки чи від жаги до пригод ми вирішили не шукати транспорт для трансферу до с. Пилипець, а дійти туди пішки, як то кажуть "по азимуту".
Схід сонця зустріли вже за селом, відкрились перші краєвиди - засніжені гори які плавно переходили в небо. Та радість була не довгою. В хронологічній послідовності перерахую невдачі першої частини ОДНОНЕННОГО (самому не віриться *смайлик нестерпного плачу*) походу:
-тупняк типу "я знаю коротку дорогу"(я дійсно там раніше бував)
-дорога через кладовище (з поваги до усопших Rammstein в портативній колонці звучав трішки тихіше)
-другий тупняк з дорогою (благо ми не пішли основним маршрутом, тому тут скоріше везіння ніж невдача)
-затяжний траверс із третім тупняком, в тому місці де впринципі це неможливо.
Якщо ви чекали розповіді про похід з описом маршруту і фотозвітом то спішу вас розчарувати. Весь похід описаний в пунктах що вище!
А тим кому цікаво заради чого весь сирбор я зараз усе повім.
Діставшись до Пилипця, ми стали на обід. По великому рахунку тут мав починатись наш похід. Пилипець - село відоме своїми рекреаційними ресурсами. Тут є природній водоспад, лижні траси, траси для даунхілу і підйомник, який в тоді нас саме більше цікавив. Отож, пообідавши біля водоспаду ми вирушили до підйомника даби "стати на стежину подорожуючого". Сплативши "мзду" ми вмостили свої натомлені гузна на лави підйомника. Зручно розмістившись ми розпочали спостереження і попутню фотосесію. Не знаю в який точно момент, але ще до середини підйомника в нас повільно але впевнено почала помирати жага до пригод. Погода стала на стільки огидною, що ніякі пейзажі (та їх і не було видно) не рятували ситуацію. В той самий час я задумався про те, на скільки цей підйомник довгий (десь біля 20 опор). Та маленька надія ще залишалась.
Закінчивши підйом ми за кілька долей секунди влетіли в чайовню (слава чайовні) і почали відігріватись. З відвідувачів ми були єдині, глінтвейн не продають за причиною відсутності такого, хоча ще рік тому все було гуд.
Тому рішення про "відступ" було прийняте негайно і трішки відігрівшись ми знову осідлали підйомник і зникли в тумані.
День добігав завершення і логічним був пошук ночлігу. Пилипець - село орієнтоване на туристів тому тут ми знайдемо все що нам потрібно. Подумали ми. Планка була піднята до садиби із чаном і щоб обов'язково було де попоїсти. Та не тут то було так званий "туристичний рай" або не міг/хотів нас прийняти на одну ніч (їм так бачиш "не зручно" ) отелі в силу специфіки нашого "камуфляжу" і відсутності "душі" нас не приваблювали, ой, перепрошую не ПРИВАБЛЮВАВ (найшли один робочий, остальні розташовані бозна де).
Одним словом СУМНО ой як сумно тоді було. На допомогу прийшли інтернет сервіси. Booking видав не багато, шляхом детального аналізу (брали де ближче і ціна адекватна) була обрана садиба "джерело", яка розташована, УВАГА, в сусідньому селі - Подобовці. Благо йти не далеко, км 3-4 і ми вирушили. Поки йшли сіло сонце.
І ось коли здавалось що порятунок він ось вже близько, сталось неймовірне! Маркер на карті виставлений не вірно і щоб дістатись до злощасного "джерела" потрібно обійти пагорб (ще 1-2 км). Та це не саме погане що могло статись із двома втомленими туристами, виявляється ніякої броні у нас немає, бо, цитую "доньки немає вдома і ми не могли забронювати житло і ті інтернети вона не зає як там і що!".
Западня - подумали ми. Та потім були: добрі люди, нічліг, борщ і багато алкоголю.
Так, втамувавши своїх внутрішніх соціопатів, наступного дня ми відправились до Львову там і потратили час що залишався до потяга.
На фоні усіх емоцій і заново пережитих вражень хочеться зробити декілька порад:
1.Осінь - пора дуже продуманих походів і навіть якщо все ідеально сплановано щось, а інколи і ВСЕ може піти не так.
2.Гимба - підступна гора, для мене вдруге вона стала не скореною, кажуть там чорти водяться, одного я, мабуть і чув. Будьте обережними.
3.Миттєве бронювання в тих місцях - фуфло. Потрібно за тиждень а то і раніше бронювати, а якщо захочете на одну ніч то вам можуть і відмовити.
4. Окремим пунктом винесу садибу "джерело"(спеціально пишу з малої букви) обходьте стороною!
Для тих хто дочитав до кінця відкрию маленький лайвхак - вино в Пилипці смачне, в Воловці бадяжать. І навіть не думайте брати його в бабок у електричці!
Всім приємних і легких походів, нехай наш буде вам наукою, хоч і заочною!

Для нас соціопатів, відпочинок може перетворитися в справжню муку якщо ми кожного дня бачимо безліч людей. Я було вже по...
18/08/2017

Для нас соціопатів, відпочинок може перетворитися в справжню муку якщо ми кожного дня бачимо безліч людей. Я було вже подумав що поїздна на море була однією із самих більших помилок, як наші ряди соціопатів поповнив #кефірчикВолодя.
Активний малий, з ним ми провели чудовий день і майже не думали про людей.
Ми відвідали спорт майданчик, пограли в теніс, після чого пішли на пляж де нас чекало не мало пригод.
Та Володя виявився справжнім соціопатом, бо під вечір влаштував геноцид своїм сородичам. Одним словом такий малий.

Трішки підзабив я на сторінку та не забив на подорожі. І хоч останнім часом зайнятість вище допустимого і руки не тягнут...
15/08/2017

Трішки підзабив я на сторінку та не забив на подорожі. І хоч останнім часом зайнятість вище допустимого і руки не тягнуться до клавіатури. Намагатимусь найближчим часом викласти усі недостающі звіти з походів, а їх за цей період назбиралось 3-4.
А зараз даю волю ліні і постараюсь насолодитися морем, якщо це взагалі можливо)

https://youtu.be/eNt7kwhdc2Q
27/03/2017

https://youtu.be/eNt7kwhdc2Q

Winter season in Jeseniky mountains is almost over - here is some shots from season 2016/2017. As always we have lot of fun, 4 months of shooting, sleeping i...

Ось така вона Осмолода
22/03/2017

Ось така вона Осмолода

Весна, Ґорґани, с. Осмолода і околиці.

Офіційна дата заснування — 1873 рік. Населення приблизно 60 осіб. У селі немає навіть початкової школи, хоча за часів СРСР дітей було більше і початкова школа працювала.
Понад 100 (до 1990-х) років функціонувала вузькоколійка, що з'єднувала деревообробні цехи лісокомбінату «Осмолода» в смт. Брошнів-Осада і Осмолоду.
Через Осмолоду протікає річка Молода, яка ще до 1980 років вважалася найчистішою річкою в Європі. Трохи нижче за течією річки розташоване урочище Підлюте, в якому є вілла «Кедрова палата», збудована на початку XX ст. Вона відома як курорт і літня резиденція Митрополита Андрея Шептицького. Навколишні землі здавна належали Львівській метрополії УГКЦ і були місцем відпочинку та лікування львівських митрополитів, що зумовлювалося великою кількістю природних мінеральних джерел, багатих на сірководень. 12 серпня 1934 р., в неділю, відбулося урочисте відкриття кедрового заповідника, на якому були присутні митрополит Андрей Шептицький, науковці, численні гості. Через місяць, 20 вересня 1934 р., за рішенням станиславівського воєводи ділянку розповсюдження сосни кедрової європейської в Ґорґанах юридично визнали заповідником. Було виділено низку об'єктів, що займали площу 18 км² і пропонувалися як заповідні: ялицевий, ільмово-яворовий, сосновий, буковий, урочище «Ставки», що об'єднувало три високогірні ставки, окремі торфовища і скельні резервати та урочище «Підлюте» («Живець», «Підлюте» і «Палата»)
Тепер резиденція перетворилася на монастир отців василіян. У самій Осмолоді розміщувалися тартаки (лісопильні), які були власністю митрополії. За 10 км від Осмолоди в урочищі Ангелів збереглася доменна піч 1810 року, збудована Антоном Ангеловичем і відома як Ангелівська доменна піч.
uk.wikipedia.org/wiki

Виробляємо та продаємо карпатський сир у Львові.
Замовити можна у дірект, за телефоном 0730500030 або на сайті https://chesnyj-syr.com.ua/

А також - Виготовляємо в с. ЗИМНА ВОДА та доставляємо у сусідні села Суховоля, Рудно, Лапаївка, Конопниця ПІЦЦУ https://tatopizza.com.ua/
Замовити можна у дірект, за телефоном +380730500088 або на сайті https://tatopizza.com.ua/
@читачі

25/12/2016

Допоки ми будемо брати творчість в походи доти ми будемо...(кожен додасть своє слово)

30/09/2016

Прийшов час насолодитися останніми теплими днями цієї осені. А де можна це зробити краще ніж у наших Рідних Карпатах.
І так у нас намічається похід.
Локація західні Горгани, ключові точки: г. Грофа, оз. Синевір, водоспад Шипіт, г. Гимба.
Часовий період вечір 22 - ранок 28 жовтня.
Складність: легка-середня (залежить від підготовки)
Бюджет: 1500 з квитками.
Склад групи: 7 чоловік (залишилось 5 місць)
Старт із с. Осмолода, фініш с. Воловець.
Детальний маршрут опублікую згодом.

Address

Bucha

Telephone

+380939166809

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Соціопат на стежині posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share

Category