22/08/2024
Дуже давно нічого не писала. І не працювала в якості турагента.
Вирішила трішки відволіктися від жахливих новин, від постійної напруги, від очікування - вдарять чи ні 24го.
Написала невеличкий пост у Інстаграмі.
Там кількість слів обмежена, тому він коротенький. Продовжу в наступному пості.
Вирішила писати невеличкі спогади, викладати фотки.
Це якось покращує настрій.
І взагалі вже потрібно починати писати мемуари, бо як виявляється, життя таке коротке....
https://www.instagram.com/p/C-9wKM-gSqC/?img_index=1