26/05/2022
ДРУЗІ!🇺🇦
Раді повідомити, що з 1 червня ми відновлюємо роботу нашого будиночку і з радістю зустрічатимемо гостей!
💔Відколи росія розпочала неприховану агресію і жахливу війну проти України, наш будиночок не пустував, а став тимчасовим "другим домом" для чудової сім’ї.
🔥Тож тепер ми готові працювати на повну силу, як і три місяці тому, і при цьому бути корисними для України, адже ми працюємо офіційно, тобто сплачуємо податки в державу, а тепер ще і перераховуватимемо 5% свого прибутку на потреби ЗСУ!💙💛
💵Ціни на проживання ми не підвищуємо, а залишаємо такими ж (актуальні сторіс ПРАЙС⬆️).
☎️Пишіть нам у DIRECT для деталей та бронюйте свій відпочинок у затишному сільському будиночку!
СЛАВА УКРАЇНІ!🇺🇦