06/04/2022
Шановні селяни! Я вже багато наслухався пліток, які ходять селом про мене і скажу чесно, мені не приємно. Але то таке... Я дуже люблю наше село але мені шкода, що частина з вас свідомо чи не свідомо кликала «руський мір», так ось, він вже на порозі! Не хочу нагнітати паніку але моя вам порада, вивозьте дітей, літніх людей та жінок. Головне життя, майно другорядне. Повернемося, відбудуємо. Здоровим фізично та морально готовим чоловікам раджу стати на захист у тероборону або зсу. У мене все, побачимося!
‼️Поки не пізно. Жителів трьох областей закликали терміново виїхати у безпечніше місце
❗Людей з Донецької, Луганської та Харківської областей глава МінТОТ Ірина Верещук закликала евакуюватися, після початку нового наступу окупантів зробити це буде майже неможливо.
🔻 «Це потрібно зараз, бо потім люди опиняться під вогнем і загрозою загибелі. Вони нічого не зможуть вдіяти проти цього, і ми не зможемо допомогти. Бо зупинити вогонь буде практично неможливо. Потрібно евакуюватися, поки ще є така можливість. Наразі вона ще є», – сказала Верещук.
🔻 Ворог планує зосередитися на сході України, адже відведення військ окупанта з Київської та Чернігівської областей не було «жестом доброї волі» перед черговим раундом перемовин, як це намагається подати російська влада.
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки