27/09/2024
Пишу про Туризм про Туризм у важкий воєнний час. Сьогодні - це моє Свято Але пишу про вимушений "Туризм"в переносному сенсі. Пробачьте за такий вислів але колись почула від одного українця про наших переселенців. Перше. Нікому , ніколи, жодному Українцю не побажаю втратити свої домівки і почати з 0 і бути такими "Туристами" (Не згідна з таким порівнянням) Друге також, як Перше. Віремо в те що Всесвіт допоможе перемогти ту орду, бо Виправданню війні немає , і не може бути. Третє, як Перше. Хотілось би щоб і наші можновладці повернулися обличчям до людей, особливо в цей час та замість дерибану вкладалися в необхідне для нашої Перемоги та не забували про мешканців та переселенців. Чесний Розподіл коштів - це немаловажливий фактор. І Головне. Наші Захисники, Наші Воїни роблять Можлие і не можливе щоб Наша Країна залишилася Україною. Це самі важливі фактори щоб слова "вимушений Туризм" більше не мали такого значення. ( Це відступ - бо Болить) Наші Українці, можна сказати, багато хто адаптувалися до ситуації але те що щоденні стреси та новини не дають спокійно планувати своє подальше життя та відпочинок. Який відпочинок? Де хто каже досі. Друзі, але він повинен бути -100% . Перезавантаження НЕОБХІДНО , навіть зїздити в Україні в інше місто , не обов'язково за Кордон дасть Сил та Натхнення ( по собі знаю). Раджу звернути на це увагу. Чи змінився сьогодні Український Турист в прямому сенсі? Деякі Туристи і досі не знають що Літаки не літають з України. (мені задавали таке питання) Є бажання відпочивати у тих хто відпочивав і до війни, не звертаючи увагу на усі негаразди. І вони їдуть. Деякі долають по 2 доби в автобусних турах щоб доїхати в місце своєї Мрії , получити релакс і залишити свої важкі думки і думи десь далеко на невеличкий час. Це важливо. В нашій Мережі ХО працює зараз більше 400 агентсв з усієї України, спілкуючись в чатах ми розуміємо що важко навіть до Болгарії доїхати до безпечного моря бо літаки не літають. Але є факт коли мами з дітками повертаються то вони інші . Багато дитячих таборів в Карпатах в Закарпатті працюють , майте на увазі , якщо за кордон не можете їхати. Наші Діти війни - наше майбутнє і багато сил треба щоб вони мали дитинство у важкі часи - Бережемо їх . Думаю змінився наш Турист - долають всі негаразди. Бажаю щоб наш Туризм був самим приємним у нашій мирній Країні. Перемоги Нам скорішої С Днем Туризма