13/05/2026
Два випадки які змусили мене говорити
про страховку кожному клієнту 🧳
🤢Випадок перший.
Родина летить відпочивати. За день
до вильоту у дітей та матері температура 39, важкий ротавірус з госпіталізацією.
Страховки від невиїзду немає.
Штрафи 100% вартості туру.
Дзвонять мені з питанням
«що робити?» Ми змогли повернути лише дуже невелику частину вартості туру😩
🤒Але є ще гірший варіант -
коли хворіють вже на місці
без медичної страховки.
😷Випадок другий.
Клієнт захворів за кордоном.
Телефонує і просить виписати
страховку заднім числом.
Пояснюю - страховка купується
мінімум за 3 дні до виїзду.
Зараз це вже неможливо.
Виклик швидкої за кордоном
може коштувати сотні євро, а госпіталізація - тисячі.
Медична страховка в пакетному
турі вже включена автоматично.
При самостійному бронюванні
люди про неї просто забувають, нажаль.
Не забувайте про страховку 🤍
Пишіть якщо є питання.