04/03/2025
❗️ RYANAIR: Ніяких паперових квитків уже не буде!
Важливі нововведення для усіх пасажирів!
У травні Раянейр впровадять суттєву зміну для своїх пасажирів, вона стосуватиметься роздрукованих посадкових карт, які більше не прийматимуться аеропортовим персоналом для посадки на рейси цього ловкоста!
Уже через два місяці для посадки у літак вимагатиметься лише електронний посадковий у застосунку Ryanair! Тобто, усім пасажирам Ryanair треба буде встановити застосунок на свій телефон і перед вильотом зареєструватись у ньому на рейс. Ви також можете зробити чек-ін і на сайті авіакомпанії на ноутбуку чи стаціонарному комп'ютері, але зі свого аккаунта - квитки автоматично відображатимуться у вашому застосунку в телефоні!
І тут напрошується логічне питання, а що робити, якщо перед посадкою у телефоні сіла батарея, телефон заглючив, його вкрали, загубили, чи у вас взагалі стара кнопочна Нокіа? :)
В Раянейр заспокоюють - кажуть, що у таких випадках достатньо буде показати свій паспорт, адже вся інформація про пасажира у аеропортового персоналу є, і на контролі безпеки, і при посадці на ґейті...
У зв'язку з цим напрошується наступне питання, якщо при посадці в системі є уся інформація про кожного пасажира, то навіщо взагалі показувати ті електронні посадкові, чому не достатньо тільки паспорта?... на це питання Раянейр поки відповіді не дають...
Та у цьому радикальному нововведені є невеликі винятки - це аеропорти Марокко, Туреччини та Тірани, там і надалі вимагатимуть паперові квитки, то ж для вильотів з цих місць буде можливість друку квитків.