22/06/2018
Как же важно, когда с тобой работает такой специалист,как Natali Kuten!! Поэтому и отзывы самые лучшие!
Аж самой в Стамбул захотелось-так написано вкусно!
Доброго дня, дорогі туристи!
Вже скоро почнеться ваша подорож до Стамбулу.
Всі інформаційні деталі я Вам написала.Тепер декілька парад і думок :
Готель:
Заселення по міжнародних стандартах з 14-15:00, але можливо, готель Вам видасть ключі і швидше, це ж Туреччина, в них свої стандарти.Виселення в 12:00.Взагалі дорога до аеропорту без пробок займає 30 хв. Але Стамбул дуже активне місто, і тому пробки можуть бути.
ВИ живете в центрі Старого Стамбулу. Обовязкове до перегляду: Голуба мечеть та мечеть Святої Софії. Якщо в Голубу мечеть можна потрапити безкоштовно, але в певні години, коли не відбувається молитва, то до Святої Софії вхід платний, і в черзі треба простояти за квитком.
Пропоную туди йти або з самого ранку, коли немає туристів, або після обіду, коли вони вже всі пішли. 1 години хватить, щоб подивитись Святу Софію.
Також поруч цих місць, ще є одна цікава місцина, де знімали фільм Інферно з Томом Хенксом - Цистерна Базиліка. Вхід не дорогий, але місце цікаве.Можливо на 3-4 день перебування туди піти.
Обовязкове до відвідування з Стамбулі, це знаменитий палац Топкапи. Правда, коли я була в січні, більшість самих популярних місць в палаці були на реконструції. В Палаці сподобався гарем і теристорія. Зарема, якщо Ви дивились серіал “Великолепный Век”багато чого буде знайоме.
Гранд Базар і Базар Спецій. Дуже автентичне і класне місце, але ради Бога, якщо ВИ як і я не вмієте торгуватись, нічого там не купуйте) Бо в 300 метрах від Базару, ціни на 40% дешевші.
Якщо користуватись місцевим громадським транспортом ( що я вам і рекомендую) Потрібно купити карточку на проїзд, і поповняти її лірами для проїзду. Одна поїздка коштує 1,85 лір.
Все просто і дуже компактно. Тому після Старої частини Стамбулу переїжджайте на інший берег Босфору до Галатської башні. Теж дуже цікаве місце і якщо залізти на ї верхівку, відкривається шикарний вид на старий Стамбул....
Біля Галатської башні ( хвиин 10 хотьби) є морський вокзальчик, де є катерки з екскурсіями на Босфор. Минулого разу було дуже холодно і ми на ньому не катались, а ви спробуйте, впевнена вид буде класний.
Біля морського вокзалу є морський базар, і ми там дуже смачно поїли РИБНОГО кебабу. Ось пишу і згадую, яка то була смакота.
Наступне: це площа Таксим. Це новий і сучасний Стамбул з магазинчиками та ресторанчиками! Абсолютна інша сторона Стамбулу і не менш класна!) Туди також можна добратись на метро!
Ви знаєте, якщо будет бажання, ВИ можете і в Каппадокію поїхати. Місцеві агенції всі продають туди тури.
Також мені сподобався автентичний турецький хаммам. Ми були в Хаммамі Хюррем Султан. Можна взяти цілу СПА програму)Для краси і настрою.
Багато гуляйте, пийте класний гранатовий фреш, зайдіть в кондитерську Hafiz Mustafa, покуріть кальян і пийте багато чаю та кави)
Одним словом- ГАРНОГО ВІДПОЧИНКУ!
Якщо зможу чимось Вам ще допомогти- я завжди на звязку
П.с: дякую,що ти є у мене, Natali!
А ваш менеджер « завжди с вами на зв‘зку»?