02/02/2022
☝Приємні новини почали надходити з європейських країн
🌎Данія. Коронавірус більше не вважається соціально небезпечним, всі обмеження знято.
🌎Іспанія. У Мадриді все відкрито, треба лише носити маски. У Каталонії знято всі обмеження.
🌎Австрія. Набув чинності закон про обов'язкову вакцинацію, в магазинах перестануть просити підтвердження щеплення або статусу перехворілого.
🌎Бельгія. Майже все відкрито, окрім нічних клубів.
🌎Фінляндія. Продовжено роботу ресторанів, відкрилися громадські місця. Влада намагатиметься зняти всі обмеження в лютому.
🌎Великобританія. В Англії санітарна перепустка більше не потрібна для входу до закладу, маски можна не носити. Уельс,
🌎Шотландія та Північна Ірландія також послабили обмеження.
🌎Франція. Маски на вулиці не потрібні, стадіони та подібні місця можна заповнювати цілком, хоча вакцинний пропуск потрібний. Більшість обмежень обіцяють зняти у лютому.
🌎Нідерланди. Основні заходи було скасовано наприкінці січня: ресторани, бари та музеї відновили роботу.
🌎Швеція. Влада планує скасувати більшість обмежень з 9 лютого.